Muhammed aslan kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi9se portre modu ve video çok yakın çekiyor

Arkadaşlar telefonun kamerası zaten çok güzel Ama özellikle portre mod neden çok yakından çekiyor. Note 6 pro ile karşılaştırdim maalesef note 6 pro daha iyi porte de. Ve video da öyle Yardımcı olursanız çok sevinirim
  2. M

Yardım Redmi note 6 pro 4g h+ 3g sorunu

Ne oldu sorun çözüldü mü
  3. M

Ana Başlık [İNCELEME] Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global - ANA KONU İnceleme ve Teknik Özellikler

Bölgeyi Hindistan seçtim oldu valla şuan 4 g. Çok şükür 1543614902 Bölgeyi Hindistan seçtim oldu valla şuan 4 g. Çok şükür
  4. M

Ana Başlık [İNCELEME] Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global - ANA KONU İnceleme ve Teknik Özellikler

Dostum. Mi note 3 kulllanıyordum delta garantili o bile burada H çekiyordu rahat internete giriyordum.ama bunda band 20 desteği var ve hat Vodafone. E çekiyor. Ama ilçe ye gidince ful 4g . Yardımcı olabilecek Yok mu
  5. M

Telefona format çektim şuan E çekiyor internet şebekesi ne yapabilirim. Bide sarz çok gidoyry. Ekran kilitli iken yüzde 10 gidiyor
  6. M

Yardım Note 6 pro : internet sorunu

Merhaba arkadaşlar. Note 6 pro kulllanıyorum ama 2 sorun var 1 bu çok önemli telefonu ilk aldım telefon E çekiyordu 1 2 saat sonra 4g oldu ama internet erişimi Yok. 2 3 saat sonra internet erişimi oldu. Sonra telefona hard reset attım aynı sorun yine var ve Hala E çekiyor Lütfen yardımcı...
Üst Alt