Mugrab kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi10 t pro kamera odaklama sorunu

Ben endonezya kullaniyorum. Fena sayilmaz hocam. Eski akicilik yok bence bazen kasmalar oluyor oda ısınınca oluyor. Kamers 12.0.5 sürümüne göre daha kötü. Onun disinda gzl bence arama mesajlaşma miui kendi uygulamasi.
  2. M

Yardım Mi10 t pro kamera odaklama sorunu

Xiaomi her zaman güncelleme ile telefonu bozar. Bu acik ve nettir. Miui 13 geldi geleli telefondan soğudum. Önceki sürümde kamera efsaneydi şimdi fotoğraf bile cekmek istemiyorum. Gcam yükledim birkaç tane onlarda da ayni verimi alamadim malesef
  3. M

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Arkadaslqr merhaba. Sitede belirtilen Gcam ı indirip yüklüyorum. Ama foto kısmında malesef yeterli kadar güzel çekmiyor. Özellikle Selfie fotolarında yüz rötuşu hiç çalışmiyor ve fotolar çok kötü cikiyor. Bunun belirli bir çöžümü var mı ? Cevaplariniz için tsk ederim
  4. M

Haber Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro ve Xiaomi 12X [ Genel Özellikleri ]

Arkadaşlar merhaba Yurt disi 12 pro almayi dusunuuorum. Yorumlariniz neler sizce alınacak bir cihaz mı. Bir diğer seçenek samsung s20 ultra ikisi arasinda kaldim. Yorumlariniza ihtiyacim var.
  5. M

MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

Allah onlarin belasini versin onlarin miui 13 nünde. Bir firma ancak bu kadar güncelleme ile bir telefonu bu kadar berbat yapabilir. Eski sürüme geri dönsem herşey siliniyor dönmesem telefonu o kadar mahvettiler ki telefondan soğudum. O nedenle gece gündüz beddua ediyorum bu mal firmaya.
  6. M

Malesef bilgim uok bana birkac gün önce yeni bir güncelleme geldi ama degişen hiçbirşey olmadı durum aynı
  7. M

Malesef hocam miui 13 ile beraber telefon kafayı yedi. Arayüzde kasmalar, çabuk ısınmalar, kamera berbat oldu zaten, Şebeke azaldı telefon resmen kafayı yedi malesef.
  8. M

MIUI 12.5 Mi 10T Pro (Apollo) Endonezya Kararlı Rom V12.5.4.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

Kilit acik hocam ama cihazda twrp yok yüklemekte istemiyorum acikcasi. Fasrboot nasil oluyor anlatirmisiniz lutfen.
  9. M

MIUI 12.5 Mi 10T Pro (Apollo) Endonezya Kararlı Rom V12.5.4.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

Miui 13 kullanıyorum ve bu roma geri dönmek istiyorum. Nasil geri dönebilirim lütfen yardimci olur musunuz ?
  10. M

MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.4.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar merhaba Miui 13 ile beraber bazı sorunlar yaşamaya başladım acaba sizde de aynı durumlar oldu mu ? Telefon eskisine gôre çok daha yavaş, kamera akıcılığını yitirdi, arayüz 144 ghz olmasına rağmen sürekli kasıyor sanki otomatik 60 oluyor, telefonda bir iki işlem yapiyorsun çok aşırı...
  11. M

Mi 10t pro için en stabil rom diyebilirim. Miui 13 ile beraber gercekten cihaz hem yavasladi, hem çok ısınıyor, hem kamera berbat hemde stabil bitti nerdeyse.
  12. M

MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.4.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

Tesekkür ederim hocam. O şekilde de yaptim olmadı. Muhtemelen sürümde problem vardır. Bana daha 04 sürümü gelmedi şuan 03 yüklü ve çok problemli zaten. Hafif ısındımı telefon arayüz dahil herşeyde kasıyor malesef.
  13. M

Endonezya Rom unda mesajlarda iletilim raporu ya da teslim edildi raporu neden calismiyor. Servisi aktif ediyorum ama hiçbir şekilde iletim raporu gelmiyor. çözümünü bilen var ise yardimci olabilir mi? Teşekkür ederim🙏
Üst Alt