mufasa kullanıcısının son içeriği

1. mufasa

MIUI 11 Mi6 Global Kararlı V11.0.3.0 PCAMIXM İndirme Bağlantıları

Merhaba arkadaşlar bu surumu bayadan beri kullaniyorum onceki surumde telefon her taraftan çekiyordu bu surumde cekmemeye basladi nedenini bilen var mi bir önceki surume gecmeli miyim
  2. mufasa

Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

Şimdi custom romlar devam eder yazmışsınız ya miui arayüzlü romları mı kastettiniz bu romlar globalın modifiyesi düzeltilmesiyle olmuyor mu? Global stabil kullanıyorum belli bir süre sonra güncelleme gelmeyince kullanıcılar ne yapmasını önerirsiniz yani oyle kalmasımı iyidir yoksa custom rom...
  3. mufasa

Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

hocam şunu da sorcam miui romu kullanıyor güncelleme geliyor telefona güncelleme bittikten sonra telefon yavaşlıyor şişiyor(böyle diyorlar) mu? Yani güncelleme bittikten sonra insanlar ne yapmayı düşünüyor lineage gibi oslar kullanmayı mı düşünüyor? Bir de android sürümü önemli değil dediler...
  4. mufasa

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Merhaba bu romun neden beta surumune daha cok ilgi var sonuçta stabil daha hatasız degil mi yoksa gonullu olmak için mi kullanıyorsunuz?
  5. mufasa

merhaba bu eu romun sadece beta surumu mu var stabil sürümü yok mu
  6. mufasa

Rom [10.0][vince][OFFICIAL][BETA]Pixel Experience [AOSP][2019/10/08]

resmi desteği var derken ne demek istediniz? pek bilmiyorum bu konuları yani manuel mi yukliycez bu romu önerir misiniz içinde gcam yuklu geliyormuş. Bir de telefonun ana menusunden sola sağa kaydırma var mı yukarı doğru kaydırınca mı uygulamalar geliyor
  7. mufasa

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

evet hocam biliyorum sadece android diğer sürümlerine iyi özellikler gelir mi onu merak ediyorum sence gerek var mı öbür sürümlere bu eu romu tavsiye eder misin şimdiki kullandığımın(kendi verdikleri) sadece hataları düzelmişi olan bir custom rom var mı telefonu rootlayacağım google camera için
  8. mufasa

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

hocam çift ekran gibi veya şarj süresi açılış süresi gibi şeylerde önemli değil mi benim istediğim miui custom romlarında fazla hata çıkarmaması siz hangisi önerirsiniz tema filan çok önemli değil mevcut tema güzel geliyor zaten sıkıntı çıkarmasın yeter 1575155788 mesela kendi romunda sürekli...
  9. mufasa

Rom [10.0][vince][OFFICIAL][BETA]Pixel Experience [AOSP][2019/10/08]

Arkadaşlar bu rom bitti mi bir daha olmayacak mı mi 6 için kullanmak istiyorum sorun olur mu android 10 11 ilerde gelir mi? 1575156555 bir de stabil var mı bunu official unofficial farkı nedir
  10. mufasa

merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum bu konularda bilal gibiyim sorum mi 6 ım var bir tane android 10 ve ileride gelecek sürümleri yüklemek istiyorum güncel olması açısından ve hızlı olması açısından(uygulama açılış süresi) eu romuna mi 6 için android 10 gelecek mi diğer romlarda veya bu...
Üst Alt