mucahitx kullanıcısının son içeriği

1. mucahitx

Mod ANXCamera (Modül)

hocam note 6 pro için hangi versiyonu indirdiniz ?
  2. mucahitx

Sohbet Forumdaki 'Nick Name'inizin Anlamı/Açıklaması

Adım mücahit. Lise yıllarında arkadaşlarım ismimi kullanmak yerine mıçı fıçı demişlerdi o gün bugündür mıçı olarak kaldı. Önceki kullanıcı adım micifici idi şu an yeni hesaptayım :D
  3. mucahitx

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V9.4.8 [9.0 Pie] Global Beta Rom

tekrardan pie uyumlu twrp yüklemek gerekiyo hocam. Bölümde konuları var daha önce yüklemişssiniz yine aynı şekilde baştan twrp yüklemeniz gerek
  4. mucahitx

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V9.4.8 [9.0 Pie] Global Beta Rom

global betayı yükledikten sonra twrp den çıkmadan magiskle root yapmazsanız twrp uçuyo hocam
  5. mucahitx

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Resurrection Remix v7.0.2 OFFİCİAL [9.0 Pie] Custom Rom

dediğiniz firmware ye ulaşamadım hocam, mevcutsa link atar mısınız
  6. mucahitx

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Resurrection Remix v7.0.2 OFFİCİAL [9.0 Pie] Custom Rom

ben de bu romu yükleyeceğim pitcblack son sürüm indirmiştim şimdi. Hata veriyorsa bi sorun var mı acaba romda
  7. mucahitx

Teşekkürler hocam miui cam yanına bide gcam kurduk mu tadından yenmez
  8. mucahitx

Miui cam varsayılan olarak ayarlanmıştır ibaresi bildiğimiz global romdaki stock kamera mı acaba ?
  9. mucahitx

Çözüldü Miui

Miflash ile Fastboot global rom yükleyerek 9 a dönemez mi ?
  10. mucahitx

Sohbet 1400 1500 TL Bandında Telefon önerisi alabilir miyim?

redmi note 6 pro alabilirsin kardeşim kendim de kullanıyorum :)
  11. mucahitx

Yardım Galeri uygulaması- Blur level,studio light yok

Iphone x sananı mı ararsın Mate 20 sananı mi ne ararsan
  12. mucahitx

Yardım Custom romda miui kamera

Anladım hocam teşekkür ederim. Aosp vb tabanlı romlarda da umarım mümkün hale gelir
  13. mucahitx

Yardım Custom romda miui kamera

Arkadaşlar merhaba. Kısa bir süre sonra bl kilidim açılacak ve custom rom yükleyeceğim. Gcam gece modunu kullanmak ve miui arayüzünden, gereksiz uygulama ve servislerinden sıkıldığım için custom rom yüklemek istiyorum. Yalnız gcam sadece gece modunda iyi iş çıkartıyor. Geri kalan modlarda stock...
  14. mucahitx

Ön kamerada derinlik algısını yonetemiyoruz portre modunda. Fakat arka kamera portre modunda herhangi bir nesne yada insan çekerken belli bir mesafeden cekerken ekranda derinlik algısı yazdığında oluyor. Uzak cekimlerde olmuyor denedim. Yakın çekimlerde oluyor sadece benim deneyimledigim...
  15. mucahitx

Teşekkür ederim deneyeceğim
Üst Alt