mucahidboztepe kullanıcısının son içeriği

1. mucahidboztepe

Sohbet Xiaomi 13 ultra almayı düşünen var mı? Nereden temin edilir

Rom değişince IMEI numarası asla değişmez, Google play store apk sı xiaomi uygulama mağazasında indirilebilir,
  2. mucahidboztepe

Cihaz çin romu yüklü geliyor, ingilizcem iyi diyorsan kullan, ben şahsen öyle kullanıyorum, Türkçe yapmak için ise bootloader kilidini açıp ya magiskten türkçe dil atarsın ya da Global, EEA veya EU romlarını yüklersin,
  3. mucahidboztepe

25 bin TL civarı düşünüyorum Siyah ve yeşil renk 10 mayısta gelecek
  4. mucahidboztepe

Mayıs ilk haftası gibi getirteceğim 5 tane, takipte kalın
  5. mucahidboztepe

Yardım A260G İmei Repair hatası

Samsung tool pro crackli mi yoksa ücret ödediniz mi
  6. mucahidboztepe

Mod [KERNEL] Android 10 [MIUI] Marisa Kernel Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 25.08.2020

orjinal kernele nasıl döneriz, boot yedeğini aldım. Onu yapınca döner mi orjinal kernele
  7. mucahidboztepe

Diğer Artık mi9t pro sahibiyim.

Ses diğerine göre kısık biraz evet. Ama gerçekten iyi ses geliyor. Denemeye değer.
  8. mucahidboztepe

Sorunsuz çalışıyor ama üstüne Dolby veya Viper4Android tarzı uygulamalar kurunca çalışmıyor. Bilginize...
  9. mucahidboztepe

Dual Speaker için Magisk ile bu dosyayı flashlayabilirsin. https://androidfilehost.com/?fid=4349826312261733311
  10. mucahidboztepe

Çözüldü google play ağ bağlantısı bekleniyor

Çözüm... İndirilenler uygulamasına girin, sağ üstten ayarlar kısmına girin. Mobil veri kullanarak indirme sınırlıdır seçeneğini sınırsız yapınız.
  11. mucahidboztepe

Gcam [Türkçe][EIS][Mi9T/Pro] Google Kamera 7.3.020 - by Onfire

Hocam bi sorum olacak, ön kamerayı nedense hiç sevemedim gcam bütün sürümleri denedim. Güzelleştirme modu hiç çalışmıyor. Stock kamera daha iyi selfie konusunda. Bunun için özel ayar var mı, sadece bende mi böyle yoksa?
  12. mucahidboztepe

Mod (Miui11-12) Mi 9 T Pro Widewine L3 olan cihazi L1 yapmak

Sorun çözüldü, teşekkürler.
  13. mucahidboztepe

Mod (Miui11-12) Mi 9 T Pro Widewine L3 olan cihazi L1 yapmak

Merhaba, işlemleri yaptım uygulamada L1 gözüküyor ama Netflix hala L3 gözüküyor? Var mı çözümü
  14. mucahidboztepe

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Son beta sürümünü deneyen var mı, her hangi bi sorun çıktı mı.
Üst Alt