mubu95 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Redmi 4 Prime Nano Glass Arıyorum

Arkadaşlar, Redmi 4 Prime için nano film kullanıyorum şu anda, fakat görüntü kalitesini inanılmaz düşürüyor. Bana tavsiye edebileceğiniz bir cam ekran koruyucu (kaliteyi bozmayan ve sağlam olan) ve nereden satın alabileceğime dair söyleyebileceğiniz bir şeyler var mı? Teşekkür ederim.
  2. M

Yardım Mi 5S Pil Performansı

Arkadaşlar, ama bu normal değil bence. Wi-fi, Mobil İnternet kapalı. Pil performansı açık. Parlaklık en azda. Yani şarj yiyecek hiçbir şey yok. Telefonu şarjı full olduğunda aldım. Bütün bu şartlar altında 25 dk içerisinde &96'ya indi şarj. Yani telefonu kullanmadım bile. Sadece 15sn lik bir...
  3. M

Yardım Mi 5S Rom Değiştirme

Merhaba arkadaşlar, Elimde olan Mi 5S (Hepsiburada üzerinden satın aldım, orijinal paketinde geldi, fakat golabal version yazmıyordu her şey Çince olaraktı.) Çin versiyonu zannedersem, ama bunu anlamamın başka yolu var mı bilmiyorum. Söylerseniz sevinirim. MIUI ROM for Xiaomi Mi 5s - MIUI...
  4. M

Kardeşim, Redmi 4 Prime hızlı şarj özelliği yok. Yani telefonda var ama gelen şarj aletlerinde (belki Türkiye'den kaynaklı) yok. Ama Mi 5S Type-c olduğu için o yönden başarılı. Redmi 4 Prime aşırı yoğun kullanımlarında bile 6-7 saat ekran süresi veriyor, (gps-mobil veri açık-navigasyon...
  5. M

Merhaba arkadaşlar, Geçen hafta Xiaomi Mi 5S satın aldık bir arkadaşımla beraber. Daha önce Redmi 4 Prime kullanıyordum. Onun pil performansı zaten efsaneydi biliyorsunuz. Bu telefondan beklentim de onun kadar değildi elbette fakat %70'i kadar dayanır diyordum. Malesef pil performansı çok kötü...
  6. M

Soru Xiaomi Mi 5S - 4G Hakkında

Merhaba Arkadaşlar. Ben daha bugün Xiaomi Mi 5S satın aldım. (Hepsiburadadan, Global versiyon değil.) Hattım Turkcell 4.5G olmasına rağmen, telefonda 4G göremiyorum ve Turkcell Hesabım uygulamasına girdiğimde "Hattınız uyumlu fakat cihazınız uyumlu değil" mesajını alıyorum. (2222'ye mesaj...
Üst Alt