MTOLGA kullanıcısının son içeriği

1. MTOLGA

İnceleme Amazfit GTR 2 İnceleme - Türkiye de İLK

Konu Kilit
  2. MTOLGA

İnceleme Xiaomi Tuşlu Android Akıllı Telefon QİN QF9

Özellikler: Tür: Bar Telefon RAM: 256MB ROM: 512MB Kart Uzatma: kadar 32GB CPU: A53 Çift Çekirdekli Platform:SC9820E İşletim Sistemi: Mocor5 - ANDROID Frekans: 1.3 GHz Ağ türü: GSM / WCDMA / TDD-LTE / FDD-LTE Sıklık: 2G GSM (2/3/5/8) 3G WCDMA (BAND1 / 2/5/8) 4G FDD (BAND1 / B2/B3/B5/B8) 4G TDD...
  3. MTOLGA

İnceleme Meizu 17 Pro Detaylı İncelemesi

BismillahirRahmanirRahim, Selamun Aleyküm Arkadaşlar, Evet 1 senedir beklediğim satın almaya çalıştığım, araya aracılar koyduğum bulamadığım ve kıyamadığım Üzümlü kekim test masamız da Öncelikle bahsetmem gereken kısım Evet arkadaşlar Meizu GLOBAL de Güncelleme vermiyor Güncelleme vermediği...
  4. MTOLGA

İnceleme En iyi asker telefonu Xıaomı Duoqin 1s+

Bu telefonu gösterseniz kamera yok dokunmatik yok normal telefon menüsü var. Tuşlu telefon kim diyecek bu cihaz akıllı telefon diye. Ayrıca bu cihazlar Featue Phone yani aptal telefonu olarak anılıyor. KaiOs var bunun rakibi akıllı telefon denmiyor bunlara
  5. MTOLGA

İnceleme En iyi asker telefonu Xıaomı Duoqin 1s+

Android var mı? Var. Doldur. Bluetooth var mı? Var. Doldur. Wifi var mı? Var. Doldur. GPS var mı? Var. Doldur. 4G/LTE/3G/2G Mobil veri var mı? Var. Yükle gelsin. 1 hafta giden batarya var mı? Var. Doldur. Büyük tuşlar var mı? Var. Doldur. Rehberimi çok kolay bir şekilde akatarabilir miyim evet...
  6. MTOLGA

Yardım Xiaomi Qin 1s+ Stok yazılım nasıl yüklenir?

Xiaomi Qin 1s+ (1s Plus) Kullanıyorum. Arkadaşımdan satın aldım. Ancak daha sonra farkına vardım ki, arkadaşım custom rom yüklemiş. Güncelleme yapamıyorum. Stock Rom yüklemek istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı? Elimde orjinal update.zip ler var ancak standart komutları çalıştıramadım. Cihaz...
  7. MTOLGA

İnceleme Xiaomi Haylou SOLAR LS05 AKILLI SAAT En Ayrıntılı İnceleme

BismillahirRahmanirRahim Selamün Aleyküm arkadaşlar, Bugün sizlerle beraber Xiaomi Haylou SOLAR LS05 i inceleyeceğiz. İnceleme Videosu: 00:00:01 Başlangıç 00:07:34 Saat Uygulamaları ve İçeriği 00:13:26 Akıllı Telefon Uygulamasına bakış ve Kıyaslama 00:19:55 EKRAN KALİTESİ 00:21:11 IP68 SU...
  8. MTOLGA

İnceleme Xiaomi Haylou Solar LS05 Kutu Açılışı

Güncelliyor hocam ama uygulama güncellerse :) sizin o ekranda hava durumu özelliği olan temalar xiaominin stabil kendi teması değildir yoksa mi band 4 te güncelliyor amazfit serileride
  9. MTOLGA

Arkadaşlar yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.
  10. MTOLGA

hava durumu kullandığım tüm saatlerdeki gibi telefonun internetinden çekiyor? Nasıl bir düzgün çalışma bekliyorsunuz? Xiaomi amazfitlerin hepsi uygulamaya tekrar girmedikçe hava durumunu kontrol etmez.
  11. MTOLGA

Merak eden arkadaşlar için Haylou SOLAR LS05 :) İncelemeyi de ilk fırsatta yayınlayacağım arkadaşlar
  12. MTOLGA

İnceleme OnePlus OxygenOs 10 İncelemesi - Mükemmel Yazılım !

güncelleme gelmediyse yok yukarıda yazdığım yazıda bu şikayette var hocam YOKTU yani ne zaman gelir ALLAH bilir :)
  13. MTOLGA

İnceleme OnePlus OxygenOs 10 İncelemesi - Mükemmel Yazılım !

Pixel deler geçer.
Üst Alt