Msuha kullanıcısının son içeriği

1. Msuha

Yardım Twrp ile Magisk hatalı flaslandi

Teşekkür ederim başka bir sorun oluştu.yeni Endonezya rom yükledim dün bugün kamera çalışmıyor.yeniden eu rom yükleyip direk magisk delta flaslasam olurmu belki kamera düzelir
  2. Msuha

Onu nasıl yapabilirim
  3. Msuha

Redmi note 10 pro global telefonuma IMEI atıldı.twrp yükledim Endonezya rom flasladim magisk flasladim.fakat magisk eksik yüklendi sanki.cunku e nabiz uygulamasina root var diye girmiyor.twrp den tekrar magisk flaslasam ne olur yada başka çözümü varmı acaba. 1694404654 Yardım edebiliecek varmı acaba
  4. Msuha

Yardım Mi8 se pubg dokunmatik kendi basiyor

Temizledim evet oyunu tekrar yüklemeyi denemiştim bı deneyim teşekkür ederim
  5. Msuha

Yardım Mi8 se pubg dokunmatik kendi basiyor

Pubg oynarken dokunmatik kendi basiyor ateş ediyor veya dürbün açıyor full jiroskop oynuyorum.Ayrica ekranın sağ alt tarafı ile sağ sola dönüş yaparken hareketi algılamıyor bazen yani donemiyorum bu beni deli ediyor.basjna gelen varmı çözüm bulan. 3 parmak ekran görüntüsünü kapatın demişler ama...
  6. Msuha

Yardım Root kaldirma yardim

Şimdilik sorun çözüldü teşekkür ederim aksaklik olursa deneyeceğim..
  7. Msuha

Kardesim sen nerdeydin ya vallahi program acildi.tesekkir ederim halloldu sorun.
  8. Msuha

Tek yol yeni room yuklemek o zaman teşekkür ederim ben onu yapayım o zaman
  9. Msuha

Onu yaptim ksrdesim de olmadi o mecbur kaldirmam lazim sorunsuz nasil kaldiririm bilen yokmu ya.
  10. Msuha

Bi uygulama var ve onu kullanmam zorunlu kurumun yaptigi bir uygulama.ya telefonu degistirecem yada root kaldiracam
  11. Msuha

Arkadaslar mi8 se cihazimda mi room 10.3.1.0 var.Android surum 9 var.telefonum rootlu nasil kaldirabilirim sorunsuz bir sekilde magisk unistaller twrp den flaslasam sorun yasarmiyom bootloop falan diuolar anlamadim.yada eu room stabil yuklesem otomatikman root kalkar mi.yardimci olursaniz...
  12. Msuha

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Ben twrp den magisk unistaller flaslarsam root kalkar anladigim kadariyla.peki herhangi bir sorunla karsilasirmiyim acaba.tesekkur ederim.
  13. Msuha

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Mi room stabil kullaniyorum direm eu stabil room yuklesem rootnotomatikman kalkarmi arkadaslar.
  14. Msuha

Arkadaslar bir sorunum var cihazimda root var ve bunu kaldirmam gerekiyor magisk var nasil kaldirabilirim.
Üst Alt