mstfclk kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom Redmi note 10 üvey evlatmı?

İlginize teşekkür ederim. Yardımcı olursanız deneyebilirim. Şu anda xiaomi.eu rom 14.08 kullanıyorum.
  2. M

Redmi note 10 5g, Redmi note 10 pro, Redmi note 10s gibi modellerle ilgileniyorlar ama buna niye bakmıyorlar anlamıyorum.
  3. M

Arkadaşlar redmi not 10 telefonla neden kimse ilgilenmiyor HyperOS işletim sistemi yok, Eu rom'da terketti galiba uzun zamandır ses yok. Neden acaba bilgisi olan varmı?
  4. M

Uygulama Google arama ve kişilere alternatif harika bir uygulama!

Sayın hocam rica etsem bankada gönderebilir isiniz acaba teşekkürler.
  5. M

Rehber Miui 15&HyperOS Kontrol Merkezi

Hocam teşekkür ederim. Kurdum ancak nasıl kaldıracağım bilemedim yardımcı olur musunuz lütfen.
  6. M

Tema Jiyan VII Teması

agit77 hocam mümkünse mtz olarak alabilirmiyim. Teşekkürler.
  7. M

Tema Jiyan VII Teması

Öncelikle Elinize emeğinize sağlık. miui 14 eu kullanıyorum eğer bu versiyonda çalışabilecek ise mtz olarak gönderebilirsen sevinirim teşekkürler
  8. M

Yardım TWRP Yüklenmiyor

Benim telefonum redmi Note 10 Aynı sıkıntı bendede var günlerdir araştırıyorum deniyorum bir türlü çözemedim. Bu konuya köklü bir çözüm bulmak lazım. Yardımlarınızı bekliyoruz. Teşekkürler
  9. M

Yardım Hesap Makinesini ana ekrandan kaldırdım

Hay Allah razı olsun. İlginize gerçekten çoç ama çok Teşekkür ederim.
  10. M

Sistem uygulamaları kısmında gözükmüyor. 🙂
  11. M

Birinci resimdeki gibi üzerine basılı tutunca kaldır seçeneği çıkıyor ona dokununca da ikinci resimdeki gibi bir pencere açılıyor kaldır seçeneğine dokununca da ekrandan simgesi kalkıyor ama aslında uygulama duruyor.
  12. M

Öncelikle ilginize teşekkür ederim. Ancak komple kaldırmadım sadece ana ekrandan kaldırdım yani simgesi kaldırılmış oldu. komple kaldırılamıyor zaten. Uygulama simgesini tekrar ana ekranda görünür yapmak lazım. Ama ben beceremedim. Teşekkürler.
  13. M

Sayın ustalaım, hocalarım, bu konuda yardım edecek kimse yokmu acaba. Kimsenin ilgisini çekmedi galiba bu konu ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  14. M

Hesap Makinesini ana ekrandan hata ile kaldırdım ancak yeniden yüklemem gerek. Ancak nasıl yapabileceğimi tüm araştırmalara rağmen bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler
Üst Alt