mstars34 kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom Mi 8 Ion Os Rom

Pardon ota ile güncelleme yapılabiliyormuş.
  2. M

Rom Mi 8 Ion Os Rom

Merhaba. Bildiğim kadarıyla romun ota güncelleme özelliği yok. Yeni çıkan versiyona programları tekrar baştan kurmaya gerek kalmadan yükseltmenin bir yolu var mıdır?
  3. M

Rom Mi 8 Ion Os Rom

Yani bir nevi telefonum şu an rootlu oluyor doğrumu anladım? Teşekkürler. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. M

Rom Mi 8 Ion Os Rom

Kurdum. İki gündür kullanıyorum. Rom hoşuma gitti. Tek bir sıkıntım var. Bazı uygulamalara girerken telefonu rootlamadığım halde root yapılmış gibi uyarı vermesi. Diğer Aosp romlarda böyle bir durumla karşılaşmamıştım. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. M

Rom Mi 8 Ion Os Rom

Kernel olarak android q olanın en son sürümünü mü yüklüyoruz? 1580837332 Twisted-Mi8-Q-V19-B1202 bu kerneli indirdim. Doğru mudur?
  6. M

Rom Mi 8 Ion Os Rom

Süper. [emoji106] MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. M

Rom Mi 8 Ion Os Rom

Şarj durumu nasıl? Bir günü rahat çıkarıyor mu? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. M

Sohbet Mi 8 Havoc Rom 3.1

Bakacağım. Teşekkürler. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. M

Valla ilk defa deneyeceğim. Tam olarak silinecek mi bilmiyorum. Güncelleme yaptığımda sonucu yazarım. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. M

Miui arayüzünü sevmiyorum. Pixel experience arayüzü hoşuma gidiyor fakat haftasonu tekrar kurdum ve kerneli güncelledim ama şarj sorunu devam ediyor. Derpfest romu denedim fakat onda da sıkıntılar çıktı. Ekran navigasyon tuşları çalışmamaya başladı. Ben de tekrar Havoc kurup üstüne kernel...
  11. M

Teşekkür ederim. Tam anlamadım. Derpfest mi öneriyorsun yoksa Havoc'ta mı kalmamı öneriyorsun..
  12. M

Bu arada yaklaşık bir haftalık Havoc rom kullanımımda gözlemlediğim bazı sorunlar var. Parmak izi sensörü genellikle tepki vermiyor. Bu da sanırım ekranı kapattığımızda pil tüketimini düşürmek için yaptığı kısıtlamalardan kaynaklanıyor. Ekrana çift dokunma yapıp ekran açıldıktan sonra parmak...
  13. M

Derpfest güzel görünüyor. Onun pil performansı nasıldır? Default kernel ile uyumlumudur? Yoksa derpfest içinde farklı bir kernel yüklemem gerekiyor mu? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. M

Bilgi için teşekkür ederim. Peki başka roma geçtiğinde tekrar kernel değiştiriyormusun? Aynı kernel ile devam mı ediyorsun? Derpfest i inceleyeceğim. Önerin için teşekkürler. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. M

Rom ile ilgili forumda en son aklımda kalan google fotoğraflar ile ilgili sıkıntıdan dolayı telefonun uyku moduna giremediği ve kaldırılması gerektiği yazıyordu ama şimdi kurupta deneyemeyeceğim. Eğer çözülmediyse tekrar başka roma dönmek eziyet gibi geliyor. MI 8 cihazımdan Tapatalk...
Üst Alt