mstafag1980 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Yakınlık sensörü

Uygulama için bütün izinleri vermem gerekiyor
  2. M

Yardım Yakınlık sensörü

Arkadaşlar durumu çözdüm sorun sensör kaynaklı değil sorun tamamen Google dialer uygulaması ile alakalı telefona Google play Store'dan başka bir dialer indirdim varsayılan ayarlarını uygulama ile değiştirdim artık sensör takılı kalmıyor paylaşmak istedim...
  3. M

Yardım Yakınlık sensörü

Cihaz türkçe miui 12.5 orjinal
  4. M

Yardım Yakınlık sensörü

Peki bu durumu mi servis çözebilirmi. Bu sorundan dolayı çözüme ulaşan varmıdır.
  5. M

Yardım Yakınlık sensörü

Bu sorun donanımsal değil de yazılımsalmı
  6. M

Yardım Yakınlık sensörü

Arkadaşlar merhaba.mi11lite model telefonumda acaip bir sorunla karşılaşıyorum.mesela görüşme esnasında telefonu kulağımdan uzaklaştırdığımda ekran kapanıyor ve ne yaparsam yapayım açılmıyor.karşı taraf telefonu kapattığında ekran geri geliyor. Sizin yorumunuz nedir teşekkürler
  7. M

Soru Mi.10T Pro alindi. tesekkurler STOYA

iphone öneririm. Mesela iphone se
  8. M

Yardım WhatsApp arkaplanda çalışmıyor.

Xiaomi telefonumu sırfu dertten dolayı değiştirdim. Realme 6 8gb aldım artık bu tarz çözümsüz sorunlar yaşamıyorum. Dünya varmış
  9. M

Soru Elimde camı kırık mi ban3 var işine yarayacak arkadaş mesaj yazsın.

Ozaman elimde sağlam durumda fakat camı kırılmış bileklik var ihtiyacı olan varsa verebilirim diye konu açabilirdin. Hep bana hep bana
  10. M

Soru Elimde camı kırık mi ban3 var işine yarayacak arkadaş mesaj yazsın.

Komple cihazı 50 liraya satıyorlar
  11. M

Yardım Poco f2 pro arka cam

Garantisi olsa ne olacak. Kendin kırmışsın
  12. M

Duyuru Forum Rütbeleri ve Yükselme Kriterleri

Bilgilendirme için teşekkürler
  13. M

Soru Realme 6 8gb alacağım.

Hocam amazon dan 2.760 tl mavi rengini aldım
  14. M

Arkadaşlar bu arada telefonu aldım öncelikle herkese teşekkür ediyorum telefondan inanılmaz memnunum elde duruşu ekran kalitesi hızı ve sağlamlığı hızlı şarjı her şey çok güzel telefonu herkese tavsiye ediyorum işletim sistemi çok stabil çalışıyor hiçbir yazılım hatasını görmedim yaklaşık...
  15. M

Cevap için Teşekkürler arkadaşlar. Sanırım realme 6 8gb model telefonu alacağım. Benim için stabil olması uygulamalar arası geçişlerde tekrar yüklenme sorunu olmaması. Batarya gibi kriterler yer alıyor. Xiaomi halen bir çok hatalarla boğuşuyor. Özellikle redmi note 9 serilerinde yazılımsal...
Üst Alt