msstss kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım M365 Yazılım Sorunu Orjinal yazılıma dönme

Bende dönmek istiyorumda çok fazla seçenek var örnek olarak bende olan sürümler esc 6.2.3 ble 1.3.2 bms 1.2.8 bu durumda hani sürümleri ne sırayla yüklemem gerekiyor?
  2. M

Yardım NOTE 10 5G nagivasyon tuşlarda gariplik var

Bu sorunu tetikleyeni buldum üst kontrol merkezini eski sürüm yaparsanız bir daha olmuyor.
  3. M

Yardım NOTE 10 5G nagivasyon tuşlarda gariplik var

Banada bazen oluyor sanki bir şey tetikliyor gibi işin garibi aylardır olan bir hata hala düzeltmediler.
  4. M

MIUI 12.5 Redmi Note 7 (Lavender) - Rusya Kararlı Rom V12.5.1.0.QFGRUXM İndirme Bağlantıları

Denmeye gerek yok 2 ay önce çıkan Global romla aynı sürüm yani şarj ve perfonması çok kötü.
  5. M

Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

Aslında android 9 tabanlı kullansan daha iyi olur 11.0.1 de 10 var galiba pek tavsiye etmem 9 gibi stabil değil.
  6. M

Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

Bence en iyisi eu 11.0.6 sade, hızlı, stabil vs vs
  7. M

Keşke 12.5 çıkaracaklarına 12.0 sürümü stabil yapsalardı hatta 11 için en azından güvenlik yamalarına destek verselerdi onada razıydım. Elimde 2 tane güncel cihaz var x3 pro redmi note 10s ikisindede 12.5 var ve hiç memnun değilim.
  8. M

Rom Redmi Note 7 Global Kararlı v11.0.6.0 PFGMIXM İndirme Bağlantısı

Ben eu 11.0.6 kullanıyorum ve memnunum.
  9. M

Rom Redmi Note 7 Global Kararlı v11.0.6.0 PFGMIXM İndirme Bağlantısı

evet bu telefon en için en sorunsuz rom bu.
  10. M

Sohbet Şarjı uzun giden rom önerisi

uzun kullanım denemelerime göre şarjı en iyi giden ve en satabil olan sürüm mıuı 11 v11.0.8.0 https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-7-avrupa-eea-kararli-v11-0-8-0-pfgeuxm-indirme-baglantisi.82813/ maalesef android 10 ve sonrası bu telefonda stabil değil belki resmi olarak...
  11. M

Yardım Redmi Note 7 Oyun için Rom Tavsiyesi

Onda root var güvenlik yamasıda eski olduğu için tavsiye etmem riskli.
  12. M

Mi 12 nin hatalarından gına gelmişti sözde stabil sürüm ama hiçte öyle değil
  13. M

Redmi note 7 için en iyi rom kararlı v11.0.7.0 eu veya avrupa olabilir orası size kalmış ama şu bir gerçek en stabil, sorunsuz ve en az güç tüketem rom bu. Çok rom denedim hepsinde şarjı içiyor ve cihaz çok ısınıyor belli kaynak tüketimleri çok fazla.
  14. M

Resmi lineage 18.1 25-05-2021

Bence en iyisi. Sade, hızlı ve stabil. https://download.lineageos.org/lavender https://sourceforge.net/projects/flamegapps/files/arm64/android-11/
  15. M

Soru One OS rom önerisi

Eu romlar fena değilde bazı yanlarını sevmiyorum örnek olarak Miui uygulama güncellemesi yok bide daha önemlisi örnek verdiğin sürüme göre konuşuyorum güvenlik yaması çok eski yeni sürümlerde ciddi açıkları / sorunları düzelttiler bunlardan geri kalıyorsun.
Üst Alt