mservet kullanıcısının son içeriği

1. mservet

Soru EU 20.3.19 güncellemesi

EU 20.3.19 ile resmini koyduğum üst sola bu ikon geldi sürekli konumunuza erişen uygulamaları bildiriyor saçma geldi nasıl kapatılır Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. mservet

Yardım micould yedeği temizleme

teşekkür ederim sizin cevabınız gelmeden ben de buldum bende pc üzerinden silmek için boşa uğraşmışım.
  3. mservet

micould a girmede sorun yok sadece oradaki Home screen layout yazan bölümü silemiyorum hiç bir yerde görünmüyor ama 5 gb alanı doldurmuş
  4. mservet

5gb olan micould yedeği ekran yedeği yüzünden dolmuş sürekli dolu uyarısı veriyor temizleyemiyorum resimler vs yisildim ama ekran kaydı silinecek yeri bulamadım yardım edebilecek olan varmı?
  5. mservet

Mi6 (EU-MIUI10 18.6.22)

Ben zaten geliştirici mod kulandığım için TWRP ile yükledim sorun çıkmadı
  6. mservet

Mi6 (EU-MIUI10 18.6.22)

MUIU 10 eu 8.6.21 i mi6 telefonuma yükledim akıcılık ve hız çok iyi bazı yerler görsel olarak değişmiş ve göze güzel görünüyor tabiki her beta da olduğu gibi bazı hatalar var örnek: kilit ekrana bildirimlerin hepsi gelmiyor, bildirim seslerindede sorun var birde sms lerde ses seçemiyorsunuz...
  7. mservet

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Bir madalyada ben istesem MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. mservet

Yardım Eu 8.2.1 beta güncelleme sonrası hatalar

Sıfırlamaya gerek kalmadı ekran kilidi ayarlarında yüz tanımayı aktif etmiştim son güncelleme ile tekrar gelen onu kapattım düzeldi 4, 5 defa denedim sorun yok aslında ilk yüz tanıma geldiğinde kullandım gayet iyi çalışıyor du ama şimdi parmak izi ile çakışıyor sanırım hatayı ondan veriyor benim...
  9. mservet

Desene çare kalmadı sıfırlayalım bakalım tekrar umarım düzelir tekrar paylaşım yaparım sonucu. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. mservet

Valla o kadar çok uygulamam varki hepsini tekrar kur bayağı sürüyor yarın gelecek güncelleme ile düzelebilirmi acaba çünkü iki hafta önce baştan kurmuştum o zamanda farklı sorun vat diye meğerse sorun yokmuş hızlı şarj yapmıyordu meğerse Android 8.0 dan kaynaklanıyormuş ve basit çözümü varmış...
  11. mservet

Dediğin gibi yaptım ama maalesef sorun devam ediyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. mservet

Tamam o şekilde kaldırıp tekrar yükleme yapayım bir soru daha sorayım güncelleme geldiğinde reboot after işaretli oluyor ben o tıkı kaldırmadan güncelleme yapıyorum yanlış mı yapıyorum acaba. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. mservet

Tekrar yükledim ama olmadı resim yükledim yanlış bir şey mi yapıyorum bakarmısın. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. mservet

Tabiki en kısa sürede dönüş yaparım MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. mservet

Anladım deneyeceğim teşekkür ederim. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt