mrxemirhann kullanıcısının son içeriği

1. mrxemirhann

Çözüldü Havoc OS Roma GCAM

Selamlar 9S cihazımda havoc os romu kullanmaktayım bu romda çalışacak bi gcam varmıdır acaba ve ayar dosyası yüklüyecekken 9s in ayar dosyasınımı yüklemem gerekiyor ?
  2. mrxemirhann

MIUI 12 [Android 11] [MIUI 12] [Port] [Curtana] MiuiMiX 20.11.12

1 haftadır bu romu kullanıyorum gayet memnunum ama güncelleme bildirimi geldi bu güncellemeyi nasıl yapıcaz yanlış yapmak istemiyorun
  3. mrxemirhann

Yardım Cihazı bul özelliği kapatılamıyor

Hesaptaki telefon numarası kapandı erişim mümkün değil o yüzden başka yerden giriş yapamıyorum
  4. mrxemirhann

Yardım Cihazı bul özelliği kapatılamıyor

Mi hesabımdan çıkış yapmam lazım ama böyle bir hata veriyor
  5. mrxemirhann

Yardım Redmi Note 9s Ses Gitmiyor

Maalesef galiba donanımsal bi sorun
  6. mrxemirhann

Orjinal miui 12 vardı aynı sorun ondada vardı o yüzden bu romu deneyim dedim gene fayda etmedi
  7. mrxemirhann

Telefonu hoparlöre alınca karşı tarafa ses gitmiyor whatsapp, instagram, duo, pubg gibi uygulamalarda kulaklık takmadan karşı tarafa ses gitmiyor onların sesi bana geliyor ama benimki gitmiyor ama sesli aramalarda sıkıntı yok bu saydığım uygulamalarda sorun nedir bilen varmı.
  8. mrxemirhann

MIUI 12 [MIUI 12] [Port] [Curtana] (Poco X3) MIUI forPoco 12.0.3

Baya güzel ve stabil bir rom teşekkür ederim.
  9. mrxemirhann

Sohbet İ11 TWS Kullanan varmı

Hayır ya şarjı 15-20 dakika gidiyoda onu sorcaktım herkestemi böyle hi~~
  10. mrxemirhann

Soru Yetkili Hesap İle BL Kilidi Açma

BL Kilidi açmak istedim ama note 9s cihazıma 168 saat süre verdi galiba yetkili hesabı olan kişiler uzaktan saat beklemeden açabiliyomuş varmı böyle bi olay ve bu işi yapacak birini arıyorum eğer varsa.
  11. mrxemirhann

Sohbet İ11 TWS Kullanan varmı

Aranızda i11 tws kablosuz kulaklık kullanan varmı beyler bi sorum olucak
  12. mrxemirhann

Soru Pubg moble

GFX Tool kullanıyormusunuz
  13. mrxemirhann

Sohbet Seyehat Engeli

Alınırsam sıkıntı Haklısınız ama genede insan gitmeden görmek istiyor
  14. mrxemirhann

Sohbet Seyehat Engeli

Bildiğiniz üzere bu gece itibari ile tüm şehirlere seyehat yasağı kalkıyor ve bu ay içerisinde askerim askere gitmeden önce şehir dışındaki bi kaç akrabamı görmeye gitmek istiyorum yaş 19 yaştan dolayı yasağa takılıyormuyum ve gittikten sonra 14 gün karantina süresi uygulanıyormu?
  15. mrxemirhann

Yardım Google Hesabımı Alamıyorum

Redmi Note 5 EvulotionX rom lu cihazımda google hesabı açmıştım kurtarma e postası ve telefonu koymamıştım şimdi havocos roma geçtim ve hesabımın şifresini hatırlamadığım için alamıyorum önceki romdan geri yükleme yaptım ama hesabım gelmedi bu hesabı almanın bir yolu varmıdır hesap kimliğimle...
Üst Alt