mrtcvk000 kullanıcısının son içeriği

1. mrtcvk000

Soru Mi 8 lite yeni güncelleme (V10.3.1.0)

Arkadaşlar şu resimde görülen bir güncelleme aldım. Sizce yuklemeli miyim. Yukleyen var mi ? Yoksa ufak bir güncelleme mi ?
  2. mrtcvk000

Yardım Mi 8 lite şebeke sorunundan geri bildirim aldım

Reis forumda yeniyim kurallarina veya araştırmaya gerçekten zamanım olmuyor calsiiyorum da. Kusura bakma
  3. mrtcvk000

Yardım Mi 8 lite şebeke sorunundan geri bildirim aldım

Arkadaşlar kolay gelsin. Mi 8 lite daki şebeke sorununu herkez bilir. Ben 4.5g yi her tarafta kullanamıyorum mesela çekmiyor çünkü. 3g ile idare ediyorum. Yaklaşık 10 gun önce bu sorunla ilgili feedback oluşturdum ve cevabini aldım. Cevap şöyle; Dear customer: This is MIUI Team. We have...
  4. mrtcvk000

İnceleme Android 9 MI 8 Lite Deneyimleriniz

Al benden de o kadar...
  5. mrtcvk000

Arkadaslar android 9 bence bu telefon için dönüm noktası. Miui tekrar guncelleme alıp bütün bu sorunları çözecektir emin olun. Donanımsal bi sorun yok yani. Yazılımı da her türlü hallederler zaten. Size tavsiyem geribildirim uygulamasından sorununuzu tr ve eng olarak açıkça belirtmeniz. Kısa...
  6. mrtcvk000

Soru Mi 8 lite Stabil Pie Güncellemesi

bana kalırsa güncelleme.. 2 3 gün takip et buraları olumlu yorumlar var ise güncelle derim. Şuan ben pil sıkıntııs çekiyorum mesela ve pişmanım
  7. mrtcvk000

Soru Mi 8 lite Stabil Pie Güncellemesi

ya sanki pil 1.5 kat daha hızlı gidiyor gibi. Bana öyle geldi. Orta bi kullanım söz konusu sabahtan beri (saat 7)ama sarj 74e düştü bile. Oyun vs oynamışlığım yok ara ara wp girip çıkıyorum. Sadece mobil veri açık. Batarya konusunda sıkıntılı gibi geldi bana
  8. mrtcvk000

Haber Mi 8 lite Pie Güncellemesi

%1 pil ortalama kaç dakikada gidiyor acaba sizde? bende 4-5 dkyı buluyor 1553240455 bende de var o yalnız o bana bug gibi gelmedi. Gayet efektli bir şekilde sonlanıyor ve bence hoş bi görüntü. Kasıtlı olarak eklenen bir özellik olabilir mi
  9. mrtcvk000

arkadaş pil bende de çok hızlı gidiyor. Sabah 7 gibi çektim taş çatlasın elimde 1 saat dursun telefon. 77 olmuş hemen sarjı. Güncellemeden önce 2 kat daha yavaş gdiiyordu. Eski haline nasıl getirebiliriz acaba ?
  10. mrtcvk000

Haber Mi 8 lite Pie Güncellemesi

Daha bu sabah mi 8 lite 64 lük cihazımı android 9 yaptım. Sarj bana daha hızlı gidiyor gibi geldi. Yani normalde 10dk falan kullanırdım %2 gitmesi için şimdi 5-6 dk da gidiyor %2. Pek de emin değilim ama bana bi tık daha hızlı bitiyor gibime geldi pil. Sizce gerçekten de pil sıkıntısı var...
Üst Alt