Mrtaskk kullanıcısının son içeriği

1. Mrtaskk

HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

Bl kilidi kapalı paket yukleme dıyorum bu rom yuklenemıyor hatası verıyor yuklemek ıcın ıllakı bl kılıdını acıp verileri sıfırlamam mı gerekecek?
  2. Mrtaskk

Ana Başlık Mi 11 Lite 4G - Tüm Özellikleri [Kullanıcı Yorumları]

Güncelleme geldi fakat geri çekildi kapatinca açılmıyordu
  3. Mrtaskk

Xiaomi Mi 11 Lite 4G Eu Stabil Miui13 Android 12 V13.0.2.0

arkadaşlar son mesajıma güncelleme olarak yazıyorum verilerim silinmeden kurulum yapmıştım sistem açıldı ve herşey sorunsuzdu teli bir süre kullandim yeniden başlatayim bir dedim telefon logoda kaldi eu rom yüklüydu bende Fox recovery vardı hafızayı falan bir türlü görmedi twrp yükledim yine...
  4. Mrtaskk

Xiaomi Mi 11 Lite 4G Eu Stabil Miui13 Android 12 V13.0.2.0

Arkadaşlar merhaba güncellemeyi İlk yükleyenlerdenim pek bilgi de bulamadim indirilen dosyayı masaüstüne çıkartin orda Windows_fastboot_update.bat olanı çalıştırırsak veriler silinmeden güncellemeyi yapıyor ben bu şekilde kurdum sorun yaşamadım şuanlik
  5. Mrtaskk

Yardım Redmi K40 Gaming - Poco F3 Gt Fake Rom

Eu rom olabilir mi acaba ilk gelen rom
  6. Mrtaskk

Xda forumda link var yüklenebilir
  7. Mrtaskk

Arkadaşlar dün gece bir güncelleme geldi
  8. Mrtaskk

Alış Mi 11 Lite

Merhabalar ben satıyorum 6 64 olan çizik dahi yok 2200 liraya
  9. Mrtaskk

MIUI 12.5 Mi 11 Lite 4G - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RKQMIXM İndirme Bağlantıları

Banada gelmiş şuan indirip temiz bir kurulum yapicam
  10. Mrtaskk

Arkadaşlar bende bugün itibariyle aranıza katılmış bulunuyorum ilk izlenimlerim iyi mi 9 se kullanıyordum ondan sonra biraz büyük geldi ama çok hoş bir telefon kamerada dinamik modu bulamadım oysa çok işe yarıyordu
  11. Mrtaskk

Yardım Mi 9 SE almak istiyorum

Mi 9 se kullanicisiyim çok da memnunum şehirler arası otobüs firmasinda çalışıyorum nadir yerlerde internetin gittiği oluyor garantilisi ile 1000 1500 lira gibi fiyat farki var bence o farka değecek kadar sorun değil
  12. Mrtaskk

Yardım Arayan engel kaldırmama rağmen telefon çalmıyor

Eğer Google kişilerim uygulamasından engellediyseniz yine ordan kaldirmaniz gerekecek senkronize ederken sistem engelli diye senkronize ediyor google sunucularına
  13. Mrtaskk

Satış Mİ8 LİTE

Cihazımi satmak istiyorum çizik dahi yoktur tertemiz full kutu aksesuar duruyor takas önceliğim mi 9 se ile üzerine nakit veririm cihazim kayitsizdir
Üst Alt