MrtAltg kullanıcısının son içeriği

1. MrtAltg

Diğer MİUİ Reklam Engelleme (Kesin Çözüm)

Veya Telefonunuza NexDns uygulamasını yükleyerek yapabilirsiniz Vodafoneda engellemeyi
  2. MrtAltg

Sohbet Yapay zeka baş döndürücü hızla ilerliyor.

Her ne kadar fenerbahceli olmasam daresimler hoş olmuş ama sadece biri hariç bence tabiki :) Oda forma giymiş boğa . Sebebi ise kediler tabiki kedilerle yapay zeka çok iyi anlaşıyor sanırım.
  3. MrtAltg

Haber Xiaomi'nin Yeni HyperOS Güncellemesi: Ocak 2024 Listesi Yayınlandı!

Bize gelmesi ayları bulur. Ne beklerim ne merak ederim gelirse bakarız artık.
  4. MrtAltg

Sohbet Sohbet köşesi

Bu numarayı illaki biri yiyecektir sonuçta.
  5. MrtAltg

Sohbet Sohbet köşesi

Akşam üstü telefonuma gelen dolandırıcılık mesajı dikkat edin sizde her mesaja aldanmayalım lütfen.
  6. MrtAltg

Sohbet Sohbet köşesi

Evet dostlar bayat espri yapmak için geldim. Malum bir seneden beri görüşmüyoruz. Uzun zaman oldu yani.
  7. MrtAltg

Sohbet Sivaslılar Buraya Gelsin

Terk eden yok en azından ben buradayım.
  8. MrtAltg

Haber Bir devir kapandı: Xiaomi, MIUI arayüzüne veda etti

Geldiği zaman bakarız. Üç beş makineye verip gerisini bırakacaksa devir kapanmış sayılmaz.
  9. MrtAltg

Sohbet Sohbet köşesi

Yatıyorum bildirimlere bakıyorum. Redmi cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. MrtAltg

Sohbet Sohbet köşesi

Çok değil be Redmi cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. MrtAltg

Sohbet Sohbet köşesi

Sağlasın yüksek miktarda enfeksiyon ve soğuk algınlığı. Dediğim gibi en azından bizim buralarda çok olmaya başladı.
  12. MrtAltg

Sohbet Sohbet köşesi

Dikkat edin kendinize bir salgın var etrafda. Dün akşam rahatsızlandım hastane serum anca toparladım kendimi.
  13. MrtAltg

Sohbet Sohbet köşesi

Hayırlı sabahlar erkenciyim bu günde. Redmi cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. MrtAltg

Sohbet Sohbet köşesi

iyi akşamlar değişiklik olsun bu akşam değilmi :)
  15. MrtAltg

Yardım Otomobilin Wifi'ına Bağlanınca Mobil Veriyi Kullanamıyorum

Bir yerde yanlışlık olmalı ben kendi aracımda telefonumdan internet paylaşımını açıyorum. (Ayarlar-Kişisel bağlantı paylaşımı )şifre belirleyip aktif ediyorum. Daha sonra arabadan wifi yi açıp telefonda oluşturduğumuz bağlantı noktasına normal wifi ye bağlanır gibi bağlanıyorum. Araçtan ve...
Üst Alt