MrSezar kullanıcısının son içeriği

1. M

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

Senin videon daha akılda kalıcı oldu valla hocam. Ben forumlara girince kayboluyorum yolum şaşıyor valla :) Sanada buradan çok teşekkür ederim. benim en büyük sorunum APk yükleyemiyordum. Romda sıkıntı varmış ilk işim bunu denemek oldu. Sorunum düzeldi. Zaten bu tarz işlere aşinayım diğer...
  2. M

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

Y Yönergelere uyarak yükleme yaptım. Bitişte error verdi. Telefon kendini resetledi açıldığında mi hesabı şifremi istedi ve yükleme tamamlandı. Bu aldığım hata bana sorun çıkarmaz değil mi?
  3. M

Video Mi Flash 64 Bit İle FastBoot Rom Yükleme (Video)

Pardon hocam ya rumuzdan sonraki cümleyi görmemişim. Çok teşekkür ederim yordum seni :)
  4. M

Peki Konudaki işlem mi 10t pro için de dahil mi herhangi bi sorun teşkil etmez değil mi
  5. M

2 sorum daha olacak hem konu ile alakalı hem değil siz bilirsiniz. 10t ile yapmışsınız. Pro içinde dahil mi ? Birde benim cihaza IMEI atan şahıs tek hatta IMEI attı. 2. Hattı aktif edebilir miyim ?
  6. M

Uzun zamandır teknikten uzak kaldım. Beyin hata veriyor. Bu işlem yeni bi rom yükleme işlemimiydi acaba.
  7. M

Yardım Mi 10t pro APK yükleme sorunu

İstediğin kadar APK kurmayı denerim. İlk hatada mı geldiğimi düşünüyorsunuz. Denediğim APK çeşitlerini ben unuttum. Google play de olmayan milli piyango, bilyoner tarzı APK lar da yüklenmiyor
  8. M

Yardım Mi 10t pro APK yükleme sorunu

İyi günler değerli arkadaşlar. Mi 10t pro telefonumu yurt dışı aldım IMEI attırdım. Şuan hangi rom yüklü tam bilgim yok, tahminim hindistan romu yüklü. İlk aldığım zamanlar dışarıdan APK yükleyebiliyordum. 2-3 ay sonra APK yüklenmemeye başladı. Güncelleme geldikçe düzelir diye bekledim ama hala...
Üst Alt