mrjunker kullanıcısının son içeriği

1. mrjunker

Yardım Şirket wifi hata veriyor

Saniriim benim BT ci bu isi bilmiyor nasil yapacagiz tarif etmeniz mumkunmu?
  2. mrjunker

Portal acik benim haricimde herkes baglana biliyor yanlizca benim telefonum hata veriyor kullanici adim ve sifrem var ama giris yapacagim ekran gelmiyor 1542624961 Acaba rom ile duzeltilebilirmi? 1542624967 Acaba rom ile duzeltilebilirmi?
  3. mrjunker

Evet bir portal var fakat telefon ekranina kullanici adi ve sifre yerine ekledigim goruntu geliyor bu sebepten giris yapamiyorum baska bir cozum yolu varmidir?
  4. mrjunker

Yardım Redmi Note 2 16 GB alınır mı

Gayet kullanisli oyunlarda vs donmasi kasmasi yok kendinden radyolu fakat fiyati biraz fazla yazmissin
  5. mrjunker

Merhaba isyerimde wifi ye baglanmak istedigimde hata veriyor sebebi ne olabilir ? Ekran resmi ektedir . baglandigimda kullanici adi ve sifre girmem gerekiyor ama bu ekran geliyor telefonum mi note 2 16gb
  6. mrjunker

Merhaba isyerimde wifi ye baglanmak istedigimde hata veriyor sebebi ne olabilir ? Ekran resmi ektedir . baglandigimda kullanici adi ve sifre girmem gerekiyor ama bu ekran geliyor telefonum mi note 2 16gb
Üst Alt