mrhktr kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Xposed framework hatası redmi note9s

Note 9s e kurulum olmuyormu
  2. M

Yardım Xposed framework hatası redmi note9s

Daha önceden redmi note 8 kullanıyordum sorunsuz çalışıyordu note9s aldım kuramiyorum yardımcı olurmusunuz
  3. M

Çözüldü rom yüklerken hata aldım telefon açılmıyor

teşekkür ederim sorunu çözdüm hafıza kartından kurulum yapmaya çalışıyordum orda hata alıyordum dahili depolamaya attım tekrar wipe data yaptıktan sonra kurulum yaptım sorun çözüldü
  4. M

evet error 7 diye birşey de var araştırdım wipe den sonra yeniden başlat flen diyor denedim oda olmadı 1602270617 evet güncel twrp
  5. M

mıuıtr rom u yüklerken hata alıyorum eu beta rom yüklüydü öneri üzerine mıuıtr rom u kurdum kurulurken failed to update system image hatası alıyorum hatası aldım cihaz açılmıyor
  6. M

Yardım Fake bildirim sayacı

Uygulama simgesi üzerinde çıkan bildirim sayacını düzeltebileceğim modül varmı
  7. M

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Haydi bakalım teşekkürler hocam
  8. M

Yardım MIUI 12 saati ortaya alma

Saati nasıl ortaya alabilirim bir modül varmı miuipro bağış yapamıyorum alamadım onu
  9. M

Yardım İos için geliştirilmiş bir uygulamayı android de kurma

Merhaba elimde çok istediğim bir uygulama var sadece ios larda kurulabiliyor dosya formatı ipa bunu android e kurabilir miyiz
  10. M

Yardım Redmi note 8 bildirimleri ayırma

Kilit ekranındaki bildirimleri tek tek gösterme gibi birşey varmı Mesela Instagram'da gelen bildirimler tel bir bildirim panelinde gözüküyor onu tek tek ayırabilirmiyiz
  11. M

Yardım telefona room yükledim root attım titanium backup root u görmüyor

telefonuma mıuı 12 yükledim titanium backup le verileri geri yüklemeye kalktım ve cihazınız rootlu değil diyor edit: titanium backup daki verileri twrp ile yükleme imkanım varmı
  12. M

Çözüldü redmi note 8 fasboot da kaldı

ordaki verilen dosyaları kullanmadım sadece nasıl yapılıcak diye kontrol ettim sorunu stock rom ile çözdüm teşekkür ederim
  13. M

Çözüldü redmi note 8 fasboot da kaldı

merhaba arkadaşlar telefonuma miuipro roomu yokledim fasboot da kaldı bi konuda görmüştüm tek seferlik twrp diye onu yaptım şimdide redmin by xiaomi ekranında kaldı açılmıyor konu burda...
Üst Alt