mrchemist1 kullanıcısının son içeriği

1. mrchemist1

MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

Modülsüz bi sıkıntı yoktu ama modülü kurdum ai modda atmaya başladı modülü kaldırdım hala atıyor uygulamadan kamera sürümü 4.3.004091 verileri temizle vs yaptım ama yok aynı Dolby modül var bide onu kaldırmayı denicem oda yapabilir belki kel alaka ama bakalım
  2. mrchemist1

MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

22.5.11 deyim bende ama ai yok dediğim gibi 10t pro bende ki sizde ki nedir
  3. mrchemist1

O modülü yüklü iken AI modunda foto çektikten sonra uygulamadan atıyor modülü kaldırıyorum yine atıyor bilginiz olsun
  4. mrchemist1

Rom çin romu hakkında

Yoo sıkıntı olmaz magisk ile Türkçe dil kurarsın sonra debloat yaparsın bütün her şeyini kullanırsın yalnız çin romda bildirim sorunu var gelmiyor bildirimler haberin olsun
  5. mrchemist1

Yardım Bildirim ışığı. mi10t pro

Hay Allah razı olsun kardeşim bir buçuk aydır bunun çözümünü arıyorum yok arkadaş kimse bilmiyordu ta ki senin yorumu görene kadar sağolasın
  6. mrchemist1

Soru Miui Eu mu mmx mi ?

Betada ister istemez hatalar oluyor ama öyle göze çarpan büyük hatalar yok kullanabilirsiniz
  7. mrchemist1

Soru Miui Eu mu mmx mi ?

Mmx base olarak eu'yu alıyor daha akıcı ve stabil olduğunu savunuyor deneyip görmek lazım özellik olarak bi fark yok iki rom arasında mi 10t kullanıyorum bana göre eu çoğu Roma göre daha iyi
  8. mrchemist1

Mod iOS 14.5 emoji tüm uygulamalar

problemi şimdi anladım şu kenarda ki boşluk yüzünden oluyor onu düzenlemenin bir yolu var mıdır bilmiyorum ama klavye değişince o kenar boş kalmayınca problem yok sanırım mesela QWERTY ve azerty denedim fark ortada ya da ona göre bi alışkanlık geliştirmeniz lazım
  9. mrchemist1

Problem telefonda olabilir mi bende öyle bi sıkıntı yok
  10. mrchemist1

MIUI 13 MİUİ 13 Mi 10T Pro (Apollo) ÇİN Kararlı Rom (13.0.1.0) 28 ŞUBAT

Eu stabil 13 de 108 dahil tüm modlar çalışıyor
  11. mrchemist1

Bende basma sorunu yok hocam nasıl bi problem var
  12. mrchemist1

MIUI 13 MİUİ 13 Mi 10T Pro (Apollo) ÇİN Kararlı Rom (13.0.1.0) 28 ŞUBAT

Pro için kamera sorunu çözüldü diyolar deneyecek olan var mı ferhat in Mi 10T | Mi 10T Pro | Redmi K30S Ultra Türkiye🇹🇷 Mi 10 pro lib Keri kullanılmış portre modu ve fullscreen düzgün çalışmıyormuş sadece ben indirip deneyeceğim sizde deneyebilirsiniz
Üst Alt