MrC61 kullanıcısının son içeriği

1. MrC61

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Valla hocam ben pişmanım. Beklentilerimin altında kaldı. Sensörde sıkıntı var. Parlaklık ayarında da var. Otomatik hemen kendi dengeleyemiyor ışığı. Şarj deseniz bence çok yetersiz. Mi 5s Plus dan geçtim, yıllarca ne sarjı varmış meğer. Kalınlık fazla ve ağırlığı da fazla. Şuan olsam almam ben...
  2. MrC61

Yardım Kamera kasıyor

Aynı sorun bende de var hocam, çok umutlar ile almıştım bu telefonu ama beklentilerimi pek karşılayamadı :( Hele ki şarjı berbat, ekran aydınlatması da dışarısı için yetersiz maalesef..
  3. MrC61

Sohbet Hepsiburada Eskiyi Getir Yeniyi Götür Saçmalığı

Hepsiburada'nın eskiyi getir yeniyi götür kampanyası (https://www.hepsiburada.com/eskiyi-getir-yeniyi-gotur) ile POCO X3 NFC 128 GB aldım ve mevcut telefonumu (Mi 5s Plus 64GB) aşağıda görüldüğü gibi 585.-TL teklif verilmesi akabinde ilgili firmaya gönderdim. 4 Şubatta başlayan işlem 9 Şubatta...
  4. MrC61

Rehber TWRP Temizle/Wipe Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli)

Cevapları görmemişim arkadaşlar kusura bakmayın şimdi gördüm. Oradan bakıp halledeceğim, takıldım yer olursa o zaman yazarım.. Rahatsızlıktan dolayı özür dilerim :)
  5. MrC61

Rehber TWRP Temizle/Wipe Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli)

Konuyu biraz hortlatmış oldum kusura bakmayın ama telefonumu mi 5s plus hepsiburada dan eskiyi götür yeniyi getir kampanyasından nakite dönüştürmek istiyorum. Poco X3 nfc aldım.. Şuan eski telefonumda rom yüklü, eski haline döndürmek için google play den twrp yi indirdim ama burada anlatılan...
  6. MrC61

Soru Miui 10.2.1.0 kararlı güncelleme

Aynen hocam malesef aynı sorunlar bizdede var. İnşallah en yakın zamanda düzeltirler bu büyük hatayı..
  7. MrC61

Soru Miui 10.2.1.0 kararlı güncelleme

Potre modu çalışmıyor bende. Normal fotoğraf gibi çekiyor, arka tarafu flu yapmıyor. Sizdede öyle mi? Çift kamera modu ve siyah beyaz modu bende göremedim..
  8. MrC61

Yardım miıi v10.1.1.0.0bgmifi güncellemesi sonrası sim kart görünmüyor.

Basit bir taysive ama başımıza geldi bi dene derim :) Simkartını başka telefonda bir dene hocam. Eşimin telefonunuda sim kartı görmüyor diye garantiye yolladık boş yere iki hafta bekledik hiç birşey yapılmadan geldi :) Garantiye yolladıktan sonra aklımıza geldi başka telefonda denemek meğer sim...
  9. MrC61

Haber Android 8.0 Geldi.

Bnde hd oynayabiliyorum hocam.. Gayette hızlı ve takılma olmuyor..
  10. MrC61

Rom Xiaomi Mi Note 3 - MIUI 10 Güncellemesi Çıktı!

Ön kameraya potre gelmiş ama özelliği kullandığımızda potre yapmıyor. Sizde de potre özelliği çalışmıyor mu?
  11. MrC61

Rom Xiaomi Mi 5s Plus MIUI10 Global Stable çıktı

Güncelleme ile ekran döndürme yapmıyor telefon. Sizlerde de bu şekilde bir hata mevcut mu?
  12. MrC61

Soru MIUI 10 ile mi5s plus a gelen yenilikler ?

Kendi mesajıma kendim cevap vereyim :) Gelen güncelleme aslında tarayıcı içinmiş.. Dün tekrar buldum ve tarayıcıyı güncelledim. Bilgilerinize :)
  13. MrC61

Soru MIUI 10 ile mi5s plus a gelen yenilikler ?

Slm arkadaşlar, Geçen telefona güncelleme geldi MIUI 9.7.... devamını hatırlayamıyorum. Evde olmadığım için daha sonra dedim kapattım. Akşam eve gidip baktığımda güncellemeyi bulamadım. "Uygun güncelleme yok" diyor. Gelen güncellemeyi nasıl bulabilirim yardımcı olabilecek var mı?
Üst Alt