mrbnl12 kullanıcısının son içeriği

1. mrbnl12

Yardım Uygulamaları klonlayamıyorum

Uygulamaları klonlamaya çalışınca telefon kendini yeniden başlatıyor. Sonrasında Klonlu uygulama oluşuyor fakat giriş yapamıyorum Klonlu uygulamaya
  2. mrbnl12

Tema Mıuı12 kilit ekran tema önerisi

İyi akşamlar. Hocalarım şu şekilde kilit ekranında istediğim uygulamalara kolayca erişebileceğim ama bundan daha şık bir/birkaç teması olan varsa mtz dosyası halinde bırakabilir mi . Şimdiden teşekkürler
  3. mrbnl12

Yardım Ex kernel-Franko kernel

Selamun aleyküm hocalarım yuki kernel kullanıyorum bunun yanında hangi manageri kullanayım ve tavsiye ettiğiniz bi ayar var mı şuan hiçbişeye karışmadım(daha çok şarj için)
  4. mrbnl12

Tema Jiyan Red Miui 11 / 12 Uyumlu Tema

Ellerinize sağlık hocam ben de bi mtznizi alırım sağolun şimdiden :)
  5. mrbnl12

Mod Youtube Vanced[Youtube Arkaplanda Çalıştırma ve Reklam Engelleme]Root-No Root

Aynen hocam ayarları açınca oldu çok sağolun
  6. mrbnl12

Mod Youtube Vanced[Youtube Arkaplanda Çalıştırma ve Reklam Engelleme]Root-No Root

Hocam bu vancedi mıuı 12 de stabil kullanabilen var mı? bende şuan arka planda video açılmıyor sadece ses oluyor başka ekrana geçince. telefon rootlu, stabil bi magisk sürümü varsa onu da kullanabilirim 1605942896 Mıuı 12deyseniz ben de alabilir miyim hocam modülünüzü.
  7. mrbnl12

Çözüldü Redmi note 9 pro yuki kernel sonrası brick?

Hocam maşallah baya hızlısınız hee :) bu saatte beklemiyordum
  8. mrbnl12

Hocam bizim eu romlar mıuıye giriyor dimi 1605916532 Bir de link mıuı 12 eu için varsa yuki linki paylaşabilme şansınız var mı
  9. mrbnl12

Hocam herkese çok teşekkürler Monalte hocam sağolsun hallettik :)
  10. mrbnl12

hocam bu dediğinizi tam olarak nasıl yapabilirim sabahtan beri uğraşıyorum halledemedim bi türlü c ye de attım ismi de değiştirdim şimdi cannot load ''C:\rn9proeu\images\xbl.elf'': No such file or directory internetim de kısıtlı maalesef şimdi dosyayı yeniden indiriyorum eksik indirmiştir belki...
  11. mrbnl12

Bu sorunun sebebi ne olabilir hocam 1605882127
  12. mrbnl12

işlemi yapmadan önce tüm yedekleri aldım ama ne yapmam gerekiyor
  13. mrbnl12

hocalarım yardımcı olur musunuz rn9proya pbrp üzerinden yuki kernel yükledikten sonra telefon sürekli açılıp kapanıyor redmi ekranında kalıyor pbrp ekranına gelebiliyorum ama ne yapmalıyım mıuı12 eu romdayım
  14. mrbnl12

Soru Rootlu telefon uygulama tavsiyesi

selamun aleyküm rn9pro mıuı 12eu rootlu telefonuma önerebileceğiniz şarj/performans için etkisini bariz hissettiğiiniz bir uygulama var mı teşekkürler şimdiden
  15. mrbnl12

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Hocam aslında biraz da açılış animasyonunu değiştirmek için sormuştum bilginiz var mı açılış animasyonu değiştirme konusunda ben zip dosyasını indirdim fakat system içine kopyalamama izin vermedi telefon rootlu olmasına rağmen
Üst Alt