Mr_luci kullanıcısının son içeriği

1. M

Sohbet Batarya Performansı

Selamlar dostum son güncellemeden sonra birileri bana WhatsApp dan YouTube paylaşımı gönderdiği zaman tarayıcı üzerinden açıyor uygulama üzerinden açılmıyor sende durum nedir?bu sorunu nasıl çözebiliriz
  2. M

Sohbet Batarya Performansı

14 le beraber batarya performansı inanılmaz derecede arttı.pil bende su gibi gidiyordu şu an çok memnunum inanılmaz derecede fark etti pil performansı.
  3. M

Recovery Mi 10 ultra V14.0.1.0.TJJCNXM twrp yükleme eu

sırasıyla tane tane anlatmanız mümkünmü acaba ben beceremedim
  4. M

Yardım Miui 14 için twrp

14 versiyonu için en güncel twrp nedir arkadaşlar ben 14 dosyası nı yükledim ama twrp de zip dosyası çıkmıyor güncel twrp yüklemem gerekiyormus.en güncel twrp dosyası linki verebilir misiniz acaba
  5. M

Recovery [Android 10/12] Xiaomi Mi 10 Ultra - Twrp 3.4.0 / 3.6.1 Tek Tuş Yükleme Aracı

En güncel olan nedir 14 versiyonu eskisi ile yüklenmiyor
  6. M

Soru Xiaomi Mi 10 ULTRA miui 14 eu rom neden çıkmıyor

Benim bildiğim kadarıyla çıkmayacak.. inşallah çıkar 😁
  7. M

Yardım Vowifi

Merhabalar arkadaşlar vowifi bende çalışmıyor neden olabilir acaba?ne yapmak gerekiyor?
  8. M

Yardım TWRP üzerinden işlem yapamıyorum.

forumdaki 3.6.2 linki çalışmıyor eklemeniz mümkünmü acaba
  9. M

Recovery [Android 10/12] Xiaomi Mi 10 Ultra - Twrp 3.4.0 / 3.6.1 Tek Tuş Yükleme Aracı

yeni link çalışmıyor tekrar yükleyebilirmisiniz
  10. M

MIUI 13 Mi 10 Ultra / Rom 12.1 CAS LineageOS 19.1

Türkçe dil varmı?deneyen varsa yorum yapabilirmi?
  11. M

Rom Mi 10 Ultra - XiaomiEu MIUI 13 Android 12 Kararlı ve Haftalık beta

Konu dışı olacak ama video uygulamasında reklam çıkıyor reklamları kaldırmanın yöntemi varmı acaba
  12. M

Az önce stabil 13 rom u yükledim.öncelikle yedeklerimi aldım.sonra cihazı fastboot moduna aldım.indirdiğim dosyanın içindeki Windows la başlayan ubdate dosyasına tıkladım.işlem tamamlanınca Windows klasörünün içindeki fastboot a tıkladım 8 işlemlik bir iş yaptı yaklaşık 7-8 dakika sonra cihazımı...
  13. M

Stabil 13 fastboot rom çıkmış gözüküyor.Bu rom u kursak tüm bilgiler silinir mi yine?
  14. M

Tamam dır hocam olayı anladım.Peki eu stabil üzerine işlem yaparsam bilgiler silinir mi?
Üst Alt