Mr_Blueyes kullanıcısının son içeriği

1. Mr_Blueyes

Rom Mi6 Wps Hangi Rom

wps modem router üzerindeki tuşa basınca şifre girmeden internete girmesi 1571758585 android 8 nereden bulurum peki yardım edebilirmisiniz 1571758733 Xiaomi Mi6 Android 8 (Oreo) – MIUI 10.3 – Global Stable MIUI v10.3.4.0. OCAMIXM - MiBlog.Co buradaki olurmu sizce
  2. Mr_Blueyes

Rom Mi6 Wps Hangi Rom

merhaba mi6 wps için hangi rom kurmam lazım bilen var mı lütfen yardım
  3. Mr_Blueyes

Yardım Mi6 downgrade

Merhaba MIUI sürümünü nasıl düşürürüm wps sürekli kullandığım özellik ve şuan kullanamıyorum hergün modem acces point router kuruyorum sürekli şifre girmek zorunda kalıyorum
  4. Mr_Blueyes

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Teşekkürler çok iyi olur böyle etkinliklere ihtiyacımız var
  5. Mr_Blueyes

Sohbet Mi6 program oyun tavsiyesi

Pupg son ayarlarda denemedm mut programına bakıcm şimdi 1534098207 Olmaması daha iyi şimdi indrcm umarım iyidir
  6. Mr_Blueyes

Yardım Mİ 6 Kulaklık Tavsiyesi?

Apple kulaklık ve Bluetooth ttec kullanıyorum ama ttec çok iyi ses veriyor pro bi kulaklık en güzel yanı mıknatıslı ve sporda kullanıyorum
  7. Mr_Blueyes

Sohbet Mi6 program oyun tavsiyesi

Merhaba mi6 kullanıyorm çok memnunum önerebileceğiniz program yada oyun var mı Video indirme için snaptube Klavye SwiftKey Ve tema İOS Xi Girl kullanıyorum
  8. Mr_Blueyes

Yardım Sarjdayken Ekran Açık kalıyor

Buldum çok teşekkür ederim çözüldü geliştirici yerinde bulmuş oldum
  9. Mr_Blueyes

Geliştirici yeri neredeydi geliştirici modu açık ama yerini bulamadım
  10. Mr_Blueyes

Merhaba telefon sarjdayken ekran açık kalıyor bildirim felan gelince araştırdım bişey de çıkmadı çözüm olarak sıfırla demeyin 128 gb telefonun 70 gb dolu mi6 kullanan birisi ayarlardaki Kilit ekranı ve Bildirimler kısmının fotosunu atabilir mi
  11. Mr_Blueyes

Yardım Mi Cloud geri yükleme

hata vermiyor aslında bitiyor ana ekrana wallpaper sıfırlanıyor ama wifi hala 2 tane bilinen var acaba yanlış yerdenmi yapıyorum ayarlar>sekronizasyon>ana ekran yedeği>mi cloud yedeğinden geri yükle
  12. Mr_Blueyes

Yardım Mi Cloud geri yükleme

Merhaba dün telefonum ağ ayarlarıyla oynadım ve internete girmiyordu sonra ağ ayalarını sıfırladım ama kayıtlı kablosuz ağlar gitti ve onların şifreleri bulamıyorum ayarları yedeklemiş 3 gün önce ama geri yükle dediğimde geri gelmiyor varmı çözümü yardım lütfen
  13. Mr_Blueyes

Sohbet Türknet vs Vodafone net

türk net kullanıyorum gayet memnunum istedğinizi sorabilirsiniz
  14. Mr_Blueyes

Yardım Mi 6 Kırılmaz Cam

kulaklığın hemen altında ve orta tuşun üstünde silince iz çıkıyor orda sanki bir şey kalmış gibi garanti götürsem bir şey yapabilirlermi daha 1 aylık
  15. Mr_Blueyes

Yardım Mi 6 Kırılmaz Cam

Merhaba arkadaşlar bu telefonu yeni aldım kırılmaz cam farklı yerlerden aldım ama hiç biri olmuyor alt tuş ve üst kulaklık yeri ve kenarları hiç olmuyor 4-5 tane denedim hepsi kırılmaz cam kullanan var mı ? akşama tekrar kırılmaz alıp yeni foto göndericem
Üst Alt