Mr.Fatih kullanıcısının son içeriği

1. Mr.Fatih

Yardım BL Kilit açık gözüküyor ama kapalı

Bu büyük bi problem olmaya başladı şuanda yetkili hesapla açılacak oda büyük ihtimalle 2000 2500 TL
  2. Mr.Fatih

Farklı bi durum var yetkili hesapla direnç atılmış cihaza bl kilidi kapalı cihazın ama mi kilit açık gözüküyor çok farklı bi olay var şuanda
  3. Mr.Fatih

Merhabalar uzun yıllar sonra tekrar xiaomiye dönmüş bulunmaktayım cihazim note 13 pro 5g sürümü malum bir şekilde aldık cihazı bl kilidi açık gözüküyor lakin cihazın başlangıcında kilit işareti yok adb den sorguladigimdada kilit kapali gözüküyor rom atamiyoruz bilgisi olan varmıdır?
  4. Mr.Fatih

Soru Redmi Note 13 Pro Direnç çıktı mı?

Evet direnç çıktı
  5. Mr.Fatih

Soru Mİ 11T Zil Sesi Kısıklığı

Merhabalar uzun süre xiaomiye ara vermemin ardından tekrardan xiaomiye mi 11t ile katıldım cihazdan çok memnunum normal video izlerken vs ses seviyesi cok iyi lakin zil sesinde olsun bildirim seslerinde olsun alarm seslerinde olsun aynı ses seviyesini alamıyorum bunun sebebi nedir bilginiz varmı?
  6. Mr.Fatih

MIUI 11 Mi 9t android 11 global beta geldi

Yeni yayınlanan global romu yükleyen test eden varmı?
  7. Mr.Fatih

Yardım Mi True Wireless Earphone kullananlar yardımcı olabilirmi ?

Merhabalar yakın zamanda mi store mağazasından Xiaomi Airdots Pro model bir kablosuz kulaklık aldım lakin şuanda bir kaç problem yaşıyorum. Görüşme sırasında sesimin karşı tarafa az gitmesi, görüşme sırasında anlık kopmalar ve müzik dinlerken düşük ses sorunu bu konuyla ilgili bana yardımcı...
  8. Mr.Fatih

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Şuanda romu kurdum deneyimledim lakin çok hoşuma gitmedi, cihazda kasmalar mavcut önerdiğiniz başka bir kernel varmı acaba?
  9. Mr.Fatih

Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Merhabalar şuan için hindistan 12.0.2.0 sürümündeyim twrp kurulumu yapayım dedim magisk kurdum kırmızı uyarılar verdi şuanda twrp döngüsünden çıkamıyorum bizler tecrübeli olduğumuz için sorunu çözebilirz lakin bu forumda çok tecrübesiz arkadaşlarımız var konunun bir şekilde güncellenmesi...
  10. Mr.Fatih

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

Merhabalar, şuanda romu kurmanızı tavsiye etmem bir çok uygulama henüz Android 11 desteğine kavuşmadı bu çok büyük bir sıkıntı olacaktır ve şuandaki sürüm betanında betasıdır bilgilerinize.
  11. Mr.Fatih

Çözüldü Verge Lite Türkçe Karakter Çözümü

Arkadaşlar merhaba bende bu saati almayı düşünüyorum fakat şuanda Türkçe dil desteği geldimi acaba ?
  12. Mr.Fatih

MIUI 12 Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Endonezya Rom V12.0.2.0.QFDIDXM İndirme Bağlantıları

Karşılaştırmanızı adil bulmuyorum ne yazıkki hocam.
  13. Mr.Fatih

Mod Redmi Note 8 Inception Kernel v6.3 | MIUI12/AOSP A10 ve 68 Hz Ekran Yenileme

En üsttekini indirin yedeklerinizi alın daha sonra indirdiğiniz dosyayı flashlayin flashalama bittekden sonra wipe dalvik cache deyip reboot edin cihaz açılacaktır.
  14. Mr.Fatih

Mod Redmi Note 8 Inception Kernel v6.3 | MIUI12/AOSP A10 ve 68 Hz Ekran Yenileme

Olabilir hocam iyikide denemişim telefon şuanda akıyor :D
  15. Mr.Fatih

Şuanda ben kurdum herhangi bir problem çıkmadı hocam ?
Üst Alt