Mr.BozKurt kullanıcısının son içeriği

1. Mr.BozKurt

Yardım mi 5 miu 9 beta sürümü

Miui 9 da pil ve pek çok şeyin düzeltildiği yazıyordu ve ilk sizde gördüm böyle birşey MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Mr.BozKurt

Soru Temadaki İngilizce cümleyi Türkçe yapmak

Tamamdır hocam ona da başvurdum hersey için teşekkürler. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Mr.BozKurt

Hocam şimdi de 3. Parti uygulamaları hatası aldım MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Mr.BozKurt

Çok teşekkür ederim hocam. İyi ki varsınız. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Mr.BozKurt

Daha iyi olur hocam size zahmet kaldiriverin MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Mr.BozKurt

Peki hocam teşekkür ederim. [emoji4] MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Mr.BozKurt

Hocam vallahi dediğiniz şekilde atamadım. Bu şekilde yolladım kusura bakmayın. http://zhuti.xiaomi.com/detail/d22f8271-8ea8-4a72-b44b-aa73f825056b MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Mr.BozKurt

Beyler ben bir tema indirdim ama kilit ekranındaki açmak için kaydırın yazısı Türkçe değil o sinirimi bozuyor (takıntılıyım) değiştirmek mümkün müdür? Bu arada yapabilecek olan varsa da bana direk yapılmış halini atabilirsiniz tema adı: Fog yapımcısı:AstapBender MI 5s cihazımdan Tapatalk...
  9. Mr.BozKurt

Yardım Mi5S sıfırlama

Merhaba arkadaşlar yeni aldığım Mi5S imi büyük bir hızla pek çok gereksiz uygulamayla vs. Doldurdum. Şimdi de tek tek uğraşmak istemiyorum. Telefonu fabrika ayarlarına döndürürsem parmak izi çalışmama vb. Durum oluşur mu? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Mr.BozKurt

Soru Mi5S Android sürümü

[emoji4] [emoji4] MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Mr.BozKurt

Soru Mi5S Android sürümü

Hayırlısı bakalım [emoji4] MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Mr.BozKurt

Soru Mi5S Android sürümü

Ha birde webteknonun yazısında gördüm Mi5S e Android O(oreo) verilecekmis. Tabi daha 7.0 ı almadık [emoji23] MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Mr.BozKurt

Soru Mi5S Android sürümü

26 Ağustos dan itibaren dağıtılmaya başlayacakmış. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Mr.BozKurt

Soru Mi5S Android sürümü

Merhaba arkadaşlar 3 haftadır kullandığım Mi5S imde Android sürümü 6.0.1 yazıyor ve yanında harfler var sizce normal mi? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Mr.BozKurt

Soru Mi5S ve Resmi Note 4x arasındaki fark

Yine işimiz şansa kaldı yani [emoji17] cevaplarınız için teşekkürler MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt