MosseuS kullanıcısının son içeriği

1. M

HyperOS HyperOS Güncellemesi

Arkadaşlar 5 senedir redmi note 8 pro kullanıyorum. Yeni telefon alacağım ama en azından şimdilik bu telefona hyperOS kurmak istiyorum. Mümkün mü? Mümkünse nasıl yapabilirim? Hiç denemedim daha önce. Yanlış yere açtıysam konuyu kusura bakmayın yeniyim.
  2. M

Yardım MIUI 12.5 kayan pencere

Xiaomi Redmi note 8 pro telefonumda 12.5 global kararlı güncellemesini kurdum sonrasında game turbo açılışta game space olarak değişmiş. Oyun sırasında önceki güncellemelerde game turbodan açılan uygulamalar kayan pencere olarak açılırken 12.5 ile kayan pencere olarka açılmıyor. Sıkça sosyal...
  3. M

Yardım Red mi note 8 pro da bildirim içeriği

Telefonu geçenlerde sıfırladım ondan beridir bildirimlerin içeriklerini göster yapmama rağmen kilit ekranında ve bildirim çubuğunda içeriği göremiyorum. Ayarları çok kurcaladım hem de çok fazla ama yine de faydası olmadı. İçeriği görmek istiyorum. Arada bir görebiliyorum bazen de içerik...
  4. M

Yardım Note 8 Pro instagram ana sayfada video sorunu

Aynı problem bende de var yeni oldu birkaç gündür var. İnstagramı defalarca silip yükledim. Telefonu sıfırladım . Ama yine de aynı problem devam ediyor. Çözümü yok mu ? Telefona özel bir şey sanırım. Çünkü hesabımı aynı model bir telefonda açtığımda böyle bir problem olmadı. Çözümü nedir ...
  5. M

Yardım Zil sesleri kayboldu

Telefonumu dün sıfırladım bugün Zil sesi ayarlarını yapmak için elime aldığımda xiaominin kendi Zil sesi dosyalarını bulamadım. Tamamen gitti mi nasıl geriye getirebilirim yardımcı olur musunuz ?
  6. M

Yardım hafıza kartı okumama sorunu

başka bir tane yok . Başka bir sd kart olmadan sorunun nerede olduğunu öğrenme imkanım yok mu ?
  7. M

Yardım hafıza kartı okumama sorunu

telefonuma 16 gb hafıza kartı takmak istiyorum ama yuvaya yerleştirdiğim hafıza kartını telefon görmüyor. Ne yapmalyım bir çözümü var mı ?
Üst Alt