MortySmith kullanıcısının son içeriği

1. MortySmith

Sohbet Mi 9t’den iPhone 7 plus’a

Teşekkür ederim hocam. Benim için root se2 yi beklemeyi hayırlı olsun. Şarj konusunda üzüleceğiz ama o belli. Hem erken bitiyor hem de dolmak bilmiyor. Hele benim Plus model olduğu için hiç dolmuyor (:
  2. MortySmith

En kısa zamanda bu gönderiye cevap olarak elimden geldiğince yaparım hocam. Biraz kullanayım ilk izlenim olarak şarj süresi hariç mi 9tyi aramıyorum. Hatta iyiki geçmişim diyorum.
  3. MortySmith

Teşekkür ederim hocam. Yalnız mi 9tnin bataryası bu cihazın yanında efsane o bir gerçek. Batarya dışında aramıyorum. 1586794707 En son kullandığım iOS cihaz ip4. Bilemiyorum şimdilik mi 9tnin batarya gücü hariç aramıyorum. İlerleyen dönemlerde bakacağız artık. 1586794799 Güncel de saçma sapan...
  4. MortySmith

Merhabalar dostlar. Mi 6 ile başlayan, mi 6nın ghost screen problemi ile devam eden ve tüketici hakem heyeti kararı ile cihaz değişimine giden süreç. Akabinde mi 6nın Migros’ta bulunmaması ve ısrar bela mi 8 lite I kabul etmem. Onun da 6. Ayında ghost screen problemi vermesi ve thh ile uğraşmak...
  5. MortySmith

Yardım Mi9t Ekran Sorunu Hakkında

Aklıma gelen redmi note 8 pro
  6. MortySmith

Yardım Mi 9t vowifi sorunu

Bl kilidi açmayla uğraşmanın hiç anlamı yok. Bende vowifi simgesi bile çıkmıyor ama dediğinize göre çıksa da boşa çıkıyormuş hocam. O zaman hiç gerek yok. Yardım için teşekkürler.
  7. MortySmith

Yardım Redmi note 7 ghost screen

Bende mi 8 lite vardı 6. Ayında ghost screen çıktı (: satıp mi 9t aldım. Bakalım bunda çıkmaz inşallah.
  8. MortySmith

O nedir biraz daha açar mısınız? 1586460895 Teşekkür ederim. Kardeşim de redmi note 8 var onun aktif oluyor. Xiaomi yi anlamak çok güç. Saçma sapan cihaza özel sorunlardan bıktım. Bir dahaki telefonum Android olmayacak bu kesin.
  9. MortySmith

Yok mu yardım edecek bir hayırsever?
  10. MortySmith

Arkadaşlar merhaba ne yaptıysam wifi aramayı aktif edemedim. İlgili kodlar ile aktif duruma getirdim. Şebekeden de açık zaten ve volte kullanıyorum ama ne yaptıysam wifi arama aktif olmadı. Neyi eksik yapıyorum? Cihaz global versiyon ve xiaomi Türkiye garantili. Hem sim 1 de hem 2 de denedim...
  11. MortySmith

Denedim hocam bir sıkıntı yok.
  12. MortySmith

Sanırım ekrandaki şu gölgelenmeyi söylüyorsunuz değil mi? Ben en düşük parlaklığa aldım ve banyoya gittim malum bu saatlerde karanlık orası oluyor herhangi bir problem yok. Geçmiş olsun. Sanırım mi 9t size yaramıyor alternatif model bakın.
  13. MortySmith

Haber Güncelleme almayan xiaomi

Idea~~ 1586079420 Ben mi 9t alırken iPhone 11 ile arasında kaldım. Maddi kaygılar ağır bastı ve mi 9t almak zorunda kaldım. Şu ana kadar mi 6 mi8 lite kullandım ve ikisinde de ghost screen sorunu yaşarım. Umarım 9t de başıma gelmez. Gelirse xiaomi daha da almam. Az paraya kıyar gerekirse...
Üst Alt