morpheus55 kullanıcısının son içeriği

1. morpheus55

Rom Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12.5.3 Kararlı Eu Rom Çıktı

Orangefox üzerinden recovery stock rom kurabilirsiniz. Custom romda olduğu gibi uzantısı zip olmak zorunda.
  2. morpheus55

Yardım Redmi note 8 pro sim1 sim2 yardım

Note 8 pro ya artık çift sim repair yapılıyor. Flash modda yazılıyor. yani güncelleme ve sıfırlama yaparsanız imeileriniz gider. Şu an için tek bir ücretli programla yapılıyor. O yüzden ücretli onarımlar kısmına yazın yardımcı olurlar.
  3. morpheus55

Yardım Şebeke yok mi note 9 pro

sim kartı sim 1 e takmışsınız. repair yapılan cihazlarda sim 1 çalışmaz. sim kartı çıkarıp sim 2 ye takın.
  4. morpheus55

Soru MIUI 13 EU rom nasıl?

henüz 9s için çıkmadı. o liste çıkacak olan telefonların listesi.
  5. morpheus55

Rom Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12.5.3 Kararlı Eu Rom Çıktı

arkadaşlar eu kullanmayı en son 12.03 sürümünde bıraktım. arayüzdeki animasyonların takılmaları beni sinir ediyordu. arayüzde hala fps düşüklüğüne benzer kasılmalar ve takılmalar devam ediyor mu? bu sürümü ya da bir önceki sürümü kullananlar bilgi verebilir mi? ona göre bu sürüme geçiş yapacağım.
  6. morpheus55

Yardım Ota ile bu mümkün mü

Değil hocam adı üstünde biri global biri Endonezya romu
  7. morpheus55

Yardım Vodafone İnternet çekim sıkıntısı

Yakın zamanda hattınızı taşıdıysanız ya da hattı yeni aldıysanız btk kararı ile güvenli İnternet hizmeti açık geliyor. İnternet hızını fazlasıyla etkiliyor bu. Vodafone yanımdadan bu hizmetin açık olup olmadığını kontrol edin. Belki bir ihtimal sorunun kaynağı bu olabilir.
  8. morpheus55

Soru İmei hk.

tabi ki öyle bir şey yok. önceki mesajımda zaten işini bilen biri yapmışsa gitmez dedim. bunu nasıl anlarız diye sordu arkadaş. düzgün yapılmamışsa gidebilir(ihtimal, kesin gider demiyorum) işte o zaman anlaşılır yapan doğru mu yapmış hatalı yapmış.
  9. morpheus55

Soru İmei hk.

güncelleme ile imei gidince anlarsınızhaha--
  10. morpheus55

Soru İmei hk.

twrp ve root yoksa ve malum işlemi işi iyi bilen biri yaptıysa imei güncelleme ve sıfırlama sonrasında gitmez.
  11. morpheus55

Soru Note 9 Pro Cihaza Note 9S Romu

evet aynı kod adlı romları yükleminiz gerek. curtuna 9s in kodu. 9s için farklı bölgelere ait romlar mevcut. aralarında küçük farklar var. benim tavsiyem forumun 9s için olan kısmından rom tavsiyelerini ve yorumlarını okuyun ona göre seçim yapın.
  12. morpheus55

Soru Note 9 Pro Cihaza Note 9S Romu

cihazınız hindistan modeli ise kod adı excalibur dur. sadece excalibur romu yükleyebilirsiniz. normal 9 pro ise joyeus kodlu olur. sadece joyeus kodlu romlar yükleyebilirsiniz. telefonunuzun kodunu öğrenin ona göre rom yükleme yapın. yanlış rom yüklerseniz cihazı kullanamaz masrafa girersiniz.
  13. morpheus55

Çözüldü Twrp kurdum ve yeniden başlatınca twrp ekranına atıyor

twrp yüklemeden önce cihaz hafızasına magisk kurulup zip dosyasını atın. twrp yükleyip install kısmından zip dosyasını yükleyin. install kısmı hariç başka yere girmeyin.yanlışlıkla başka işlemler yapabilirsiniz.
  14. morpheus55

Çözüldü Twrp kurdum ve yeniden başlatınca twrp ekranına atıyor

evet yanlışlıkla sistemi silmişsiniz. cihazınızın fastboot romunu indirip mi flash ile tekrar yükleyin.
  15. morpheus55

Soru İmei Atılmış cihazın BL' açılabilir mi?

Aynısı başıma gelmişti. Orijinal nvdata ve nvram dosyaları olmadığı için kilit başvurusu yapamazsınız. Tek çare ücretli programlarla açmak. Onun için forumun ücretli onarımlar kısmından uzak bağlantı ile destek alabilirsiniz.
Üst Alt