Moonguard kullanıcısının son içeriği

1. M

Rehber Redmi K20 Pro cihazı Global sürüme ( MI 9T Pro ) Dönüştürme Rehberi

Merhaba, QDLoader ve ADB Installer ı yüklemeyi neden öneriyorsunuz? Ben bu 2 programı yüklemeden sorunsuz bir şekilde ROM u yükledim... Zaten ROM un içerisinde gerekli olan dosyalar yok mu? Eğer bir hata yaptıysam tekrar yükleyebilirim lakin herhangi bir sorun gözükmüyor.
  2. M

Soru K20 proda şebeke sorunu

Merhaba hocam k20 pro telefonu B20 800 bandını desteklemediği için bu tip sorunlarla karşılaşıyorsun. Şuradan bakabilirsin: Xiaomi Redmi K20 Pro: Price, specs and best deals Lakin, bu durum heryerde çekmeme sorunu yaşayacağın anlamına da gelmiyor. Zira 2600 bandını destekliyor. Bazı yerlerde...
  3. M

Rom Redmi K20 Pro İçin ( Hindistan ) Global Kararlı Rom V10.3.5.0 İndirme Bağlantısı

Hoşbulduk, hangi sorunlardan bahsetsem acaba zira içerisinde yüzüyorum resmen kafayı yemek üzereyim... Telefonu aldıktan sonra sim kartını tanımadı("can't activate sim card make sure your balance is sufficient" diye bir hata alıyorum), telefon numarasını ekleyim belki düzelir diye düşünüp...
  4. M

Rom Redmi K20 Pro İçin ( Hindistan ) Global Kararlı Rom V10.3.5.0 İndirme Bağlantısı

Çinden k20 pro getirttim fakat farklı sitelerde farklı romlar var. Bunlardan hangisi en iyisi, iyice kafam karıştı. Mesela xiaomi.eu de farklı bir rom var. Bir de baştan aşağıya düzenli ne yapacağımızı gösteren bir yerde göremedim.
Üst Alt