moongift kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom mi 11 lite 4g en uyumlu AOSP A11 rom hangisi?

Arkadaşlar, Malum yakında A12 gelir ama halihazırda kullandığınız ve tavsiye edeceğiniz en stabil ve özellikli AOSP rom hangisi (evolution x, corvus, crdroid, nusantara etc...)?
  2. M

Çözüldü Sunflower 2.0 türkçe Q gyphs

Üstadım hangi temayı kullanıyorsun ? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. M

Default seçtim temalardan magisk yaptım gayet güzelmiş tşkler agit77 MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. M

Ben de merak ettim bakalım dar olan fontları seviyorum telefona farklı bir hava katıyor bunu da takipteyim saol[emoji106] MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. M

agit77 [emoji41][emoji3] MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. M

Tema Monabella Yazı Tipi Fontu

Tşkler elinize sağlık üstadım MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. M

Çözüldü Font Ricası

Evet göründü orada temalara baktim orada görünmedi ben de şimdi başka bir fontunuzu kullanıyorum severek tsklr MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. M

Çözüldü Font Ricası

Dr.zip magisk yaptım ama bende değişmedi hala tskler MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. M

Çözüldü Font Ricası

.mtz dosyası bulsam temalardan yükleyeceğim güzelmiş ama magisk olmadı bende MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. M

Çözüldü Font Ricası

Ben de android 9 var magisk yaptım olmadi bu yazı tipi fontu merak etmiştim [emoji3] MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. M

Tema JiyanV3D MIUI 12 Uyumlu Tema

Bu temadaki yazı stilini nasıl indirebilirim tskler [emoji4] Sent from my MI 6 using Tapatalk
  12. M

Tema NewPort V12 DarkLight MIUI12 Uyumlu Tema

buna benzer yüklü bir tema daha var mı deneyelim Sent from my MI 6 using Tapatalk
  13. M

Tema NewPort V12 DarkLight MIUI12 Uyumlu Tema

Hocam harika miui 12 mi 6 eurom ile birlikte iyi geldi tskler yeni kesifleerin varsa bu şekilde yüksek boyutlu bekliyoruz
  14. M

Mod Ios konsept Miuihome

Arkadaşlar mi 6 eurom 20.6.18 android 9 miui 12 da magisk ten zipli dosyayı flashlasam olur mu brick felan olur diye korkuyorum
  15. M

Mod Ios konsept Miuihome

Mi 6 da miui12 var android 9 tabiki fc file ile yaptım ama hata verdi
Üst Alt