Moody35 kullanıcısının son içeriği

1. M

Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Telefonum rootlu değil, orijinal Türkiye garantili, root yapmamda sakınca olur mu. Birde root yapınca telefonumda güvenlik ile ilgili sıkıntılar oluşur mu
  2. M

Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

128gb mi note 10lite satılıp, yerime redmi note 10pro alınır mı. Kağıt üstünde özellikleri çok yakın gözüküyor. Note 10lite dan tek şikayetim konum sensörünün arızalı olması, telefon görüşmesi yaparken abuk subuk tuşlara basıyorum maalesef.
  3. M

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Yoğun kullanımda Şimdiki kadar ısınma olmadı,
  4. M

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Selamlar 1haftadır mi note 10 lite sahibiyim. Xiaomi Tr garantili. İlk aldığımda üzerinde 11.0.1 miui global yüklü geldi güncellemelerden 11.0.5 yükselttim. Telefon bu güncelleme ile biraz ısınmaya başladı. Google Chromeu stabil kullanamıyorum. Bazen düzeliyor. Ve en önemlisi telefon...
  5. M

Karşılaştırma Mİ 9T ,MI 9SE ,MI 9LITE redmi , note 9 PRO

Bütçeyi biraz daha arttırıp. tr garantili Mi note 10 lite sipariş verdim. Yorumlar için teşekkür ederim
  6. M

Karşılaştırma Mİ 9T ,MI 9SE ,MI 9LITE redmi , note 9 PRO

selamlar ,yeni bir telefon almak istiyorum. Önceliklerim Fotoğraf kalitesi iyi olmalı , geniş açısı yeterli olmalı , işim gereği iç mekan fotoğrafları bolca çekiyorum. Şarjı akşamı çıkarmalı Oyun performansı beklentim yok. Ekran boyutu kriterim pek yok. Gündelik sosyal medya ,youtube , internet...
  7. M

Soru Note 9s mi? redmi note 8 pro mu?

peki 6/128 9s mi 6/128 9pro mu nfc çok önemli değil benim için. Önemli olan kamera ve günlük kullanım.
  8. M

Sohbet Telefon Öneriniz?

Bende yurt dışı kayıtsız note 8pro almak istiyorum, imei repair ile kullanmak için telefonun root lu olması mı gerek?
Üst Alt