monvance kullanıcısının son içeriği

1. monvance

Yardım mi 10T yazılım atamıyorum

farklı bi hata ile uğraşıyorum sonunda bu da bi gelişme sayılır bence :D miui eea 13.0.6 yükledim açılıp donup reset atmıyor artık bootloopta kalıyo edit: lütfen biri yardım etsin
  2. monvance

Sohbet Sohbet köşesi

günaydın hayırlı sabahlar millet
  3. monvance

Sohbet Sohbet köşesi

günnnaaaydıııınnnn. HAYIRLI CUMALAR 😁
  4. monvance

Yardım Arka kapağı nasıl yapıştırırım ?

hocam yok mu şöyle yarım santimlik siyah bant arabalarda plakayı yapıştırıyolar 😆😆
  5. monvance

MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

bende bu durumlar var sanırım. soft brick oluyor hangi sürümü yüklemem lazım eski plugin için
  6. monvance

küçümsedim biraz Allah affetsin 😄
  7. monvance

aynısını termal macunda yapıyorlar 😆😆.
  8. monvance

Sohbet Sohbet köşesi

günaydın değerli hocalarım. Allah kimseye üst üste 10 tane gelen titreşim bildirimiyle uyanmayı göstermesin 😄
  9. monvance

evet düzgün tamirci yok katılıyorum. elinize emeğinize sağlık o zaman. saygılar. bence yapıştırıcı akmıyo millet kenarları yalıtımlamak yerine ortada oraya buraya daha sıkıyo iyice yapışsın diye :d
  10. monvance

hocam cihazlarımızın tümü bu yapıştırıcılarla yapılıyo. kaç kez b7000 kullandınız. 1654114579 2 saat bile bekletmemiştim. 2 saat garanti olur
  11. monvance

Sohbet Sohbet köşesi

günaydın forum miui Türkiye ailesi
  12. monvance

Yardım mi 10T yazılım atamıyorum

xiaomi.eu miui 12.6 21.12.8 sürümü android 12ye sahip o da boot olmadı. sanırım android 12 açamıyor telefonum
  13. monvance

Yardım Mi Globe Rom Bootloop Sorunu

istediğim rom neden boot olmuyo bilmiyorum ki
  14. monvance

Yardım Mi Globe Rom Bootloop Sorunu

aynı sorundan müzdaribim bende istediğim romu kuramıyorum
  15. monvance

nerden bilebilirim. yeterince beklememiş ya da yük koymamış olabilir. kargoda hasar almış olabilir. tamir işleriyle haşır neşir değilimdir fakat 2 kez arka kapağı değiştirdim. böylesi bi tecrübeyi referans alıp almamanız sizin elinizde.
Üst Alt