Monalte kullanıcısının son içeriği

1. Monalte

Çözüldü Mi 11T Pro Direnç Sonrası Sıfırlama

teşekkürler. en garantisi fastboot rom yükleyeyim.
  2. Monalte

Çözüldü Mi 11T Pro Direnç Sonrası Sıfırlama

merhabalar arkadaşlar elimde dirençle imei işlemi yapılmış mi 11t pro var sıfırlama yapsam imei gider mi ?
  3. Monalte

Yardım OnePlus 9 Pro imei hakkında

Le2123 Avrupa modellerinde her hangi bir sorun olmuyor hocam Android 11 de imei atıp güncelleme yapabilirsiniz
  4. Monalte

Yardım Mi 11T Sürüm Değiştirme

Mi flash ile fastboot rom kurarken roota neden ihtiyaç duyuyoruz ki hocam ?
  5. Monalte

Yardım Mi 11T Sürüm Değiştirme

Bootloader kildiiniz açıksa mi flash ile fastboot rom kurabilirsiniz. Konu içerisinde fastboot romu ve kurulumu var. https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-11t-global-kararli-rom-v13-0-2-0-skwmixm-indirme-baglantilari.124702/
  6. Monalte

Rehber Oneplus Android 11 Diag Port Açma QPST Yedek Alma Rehberi Root/Rootsuz Yöntem

Root için cihazınızda bulunan mevcut sürümün romunu indirip içinden boot dosyasını pachleyerek yapabilirsiniz.
  7. Monalte

Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) Türkiye Kararlı Rom V12.5.4.0.RJZTRXM İndirme Bağlantıları

Ota yazan olması lazım hocam yanlış yazılmış gibi
  8. Monalte

Çözüldü YouTube music uygulaması

Bunu deneyebilirsiniz hocam önce MicroG kurup. Uygulama çalışıyor ama premium özellikler aktif mi bilmiyorum
  9. Monalte

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese selamlar, hayırlı forumlar.
  10. Monalte

Soru Oneplus 10 pro İmei Repair

10 pro için imei atılmıyor diye biliyorum hocam ben imei kaydı çıksaydı duyardık illaki Ben rootsuz şekilde diag portu açmayı başardım imei yedeğini falan da alıyorum imei yazarken ok ok diye de çıkıyor hatta cihazda şebeke gidiyor ama cihazı yeniden başlatınca orijinal imei geri geliyor
  11. Monalte

Soru Oneplus 9 Pro 12/256 Vs Huawei Mate 40 Pro 8/256

Arkadaşlar 2 cihazdan birini kullanacak olsaydınız seçiminiz hangisi olurdu ? Oneplus 9 pro mu yoksa Huawei mate 40 pro mu ?
  12. Monalte

Yardım A11 dönüşe için hangi yol izlenmeli?

Hocam 2 anlatım ile de sürüm düşürme yapabilirsiniz üstteki anlatımda bilgisayar kullanmadan sürüm düşebilirsiniz ikinci anlatım da bilgisayar ile sürüm düşürme yapabilirsiniz
  13. Monalte

Yardım Yazılım ile atılan imei

Hayır hocam gitmez.
  14. Monalte

Yardım Yazılım ile atılan imei

Yüklemek istediğiniz rom sürümünün rocevery romunu indirip twrp üzerinden flashlayarak güncelleme yapabilirsiniz. Her defasında twrp ile uğraşmayıp ota üzerinden güncelleme yapmak istiyorsanız 1 defaya mahsus mi flash ile fastboot rom kurup ota üzerinden güncelleme yapabilirsiniz.
  15. Monalte

Rehber Oneplus 9 Pro Coloros

Hocam aşağıdaki settings apk ile ayarların hemen hemen hepsini Türkçe yapabilirsiniz konuya ekleyin isterseniz Settings.apk
Üst Alt