mokarco kullanıcısının son içeriği

1. mokarco

Yardım Alarm Ayarlama Konusunda Yardım

Merhabalar. Alarm ekranındayken saati ayarlama kısmında rakamları kaydırarak ayarlıyoruz. Bunu direk yazarak yapma yöntemi var mıdır? Yani saati ve dakikayı yukarı aşağı kaydırmaktansa direk mesaj yazar gibi, şifre yazar gibi, qwerty klavyeden yazabiliyor muyuz? Aşağıdaki telefon ekranının...
  2. mokarco

Rom Mi6 Global Kararlı Rom V11.0.6.0 PCAMIXM İndirme Bağlantıları

Ota Rom indirme bağlantısı olarak verdiğinizi indirip, telefona pc'den atıp, Telefon hakkında / sistem güncelleme / altında nereyi seçip göstereceğiz?
  3. mokarco

Çözüldü Redmi note 7 Google asistan

bende mi 6 var sürüm 10.4.1.0 kararlı kardeşimde redmi note 7 var sürüm 10.3.6.0 kararlı benim sürümde "Aramayı açmak için ana ekranda yukarıya doğru kaydırın" seçeneği var fakat redmi note 7 de "Asistanı açmak için güç tuşuna basın ve 0.5 saniye basılı tutun" şeklinde var. mi 6 gibi yapma...
  4. mokarco

Yardım Mi 6 parmak izi - home tuşu çalışmıyor

benim mi 6 garanti kapsamındaydı ve delta servise gönderdim. ücretsiz olarak ön panel değişimi yapıldı. home tuşu ön panele tümleşik olduğundan komple değişti. göndermeden önce google play kullanıcı kimliğinizi devre dışı bırakın yoksa servis test yapamıyor. sizi arayıp şifrenizi istemesinler.
  5. mokarco

Yardım Ana Ekrana 5 simge yapamıyorum

Selam millet. MIUI 10 Global 9.5.9 Beta kullanıyorum. Ana ekranı 5 simgeli olarak kullanıyordum. Şimdi 4e düştü. Temalarda "note 7" olanı kullanıyordum sorunsuz şimdi MIUI sürümü ile uyumsuz diyor ve hiçbir yerden ana ekranı nasıl 5 simgeli yapabileceğimi göremedim. Yardımcı olabilir misiniz?
  6. mokarco

Dostum delta servise gönderdim direk ön paneli orijinali ile garanti kapsamında ücretsiz olarak değiştirdiler. Sorunsuz çalışıyor şu anda eskisinden hiçbir farkı yok. Garantin devam ediyorsa içine bir not yazarak derdini anlatıp incelenmesi ve tamir edilmesi talebiyle gönder. İletişim numaranı...
  7. mokarco

Yardım Mi 6 Parmak izi kayboldu

Delta servise gönderdim, bugün 4. iş günü oluyor. Arıza takipten bakıyorum onarım işlemi devam ediyor diyor. Kendim ne yaptımsa düzelmedi, tüm önerileri denedim. Sanırım donanımsal, delta servis çözecek işi umarım :)
  8. mokarco

Asaf04 rumuzlu arkadaşın şöyle bir önerisi olmuş; "Çözümü basit cihazınız Mi5 değil galiba ama olsun önce %100 yapın şarjı 10 dk daha şarj edin yüzde yüz iken sonra telefonu yeniden başlatıp fişten çekin %0 olana kadar normal kullanın %0 oldup kendisi kapandıktan 5 dk sonra şarja takın...
  9. mokarco

Yardım Mi5 Parmak İzi Birden Kayboldu!

Yönlendirmeniz için teşekkür ederim. Deneyeceğim bakalım, yarın delta servise göndermeye karar vermiştim. Sizin önerinizi yapacağım, şarja koydum bile :) Olumlu yada olumsuz geri bildirimi buraya yazarım, daha sonra araştıran ve burayı okuyan arkadaşlara rehber olur.
  10. mokarco

Yardım Mi5 Parmak İzi Birden Kayboldu!

Çözüm bulabildiniz mi? Durum düzeldi mi acaba? Bende de aynı durum mevcut. Dün birden bire parmak izi okuyucu çalışmadı. Fark ettim ki home tuşu olarak da çalışmıyor. Ayarlarda da parmak izi okuyucu kısmı yok :) Fabrika ayarlarına döndürdüm düzelmedi. Mi flash uygulaması ile "flash all" yaparak...
  11. mokarco

Dün birden bire parmak izi okuyucu çalışmadı. Fark ettim ki home tuşu olarak da çalışmıyor. Ayarlarda da parmak izi okuyucu kısmı yok :) Fabrika ayarlarına döndürdüm düzelmedi. Mi flash uygulaması ile "flash all" yaparak 9.2.2.2 / 9.2.3.0 / 9.5.3.0 / 9.5.6.0 / 9.5.8.0 hepsini denedim yinede...
  12. mokarco

Çözüm bulabildiniz mi? Durum düzeldi mi acaba? Bende de aynı durum mevcut. Dün birden bire parmak izi okuyucu çalışmadı. Fark ettim ki home tuşu olarak da çalışmıyor. Ayarlarda da parmak izi okuyucu kısmı yok :) Fabrika ayarlarına döndürdüm düzelmedi. Mi flash uygulaması ile "flash all" yaparak...
  13. mokarco

Çözüldü Mi6 parmak izi okuyucu çalışmıyor

Çözüm bulan oldu mu arkadaşlar. Aynı sorun bende de var an itibarıyla. Birden, durduk yere gitti. Parmak izi & home tuşu işlevi çalışmıyor.
  14. mokarco

Yardım Mi 6 instagram için yardım lütfen

Teşekkürler yardımlarınız için, şu instagram betayı bir araştırayım belki merhem olur :)
  15. mokarco

Yardım Mi 6 instagram için yardım lütfen

Güç tasarrufu kapalı, dediğiniz gibi; "telefon kilitlenince önbellek temizlensin kısımında süre asla" olarak ayarlı. Hala aynı :) ne instagram'mış mübarek.. İnstagram beta dediğiniz nedir ilk defa duydum, google play store'dan mı yüklemem gerekiyor?
Üst Alt