Moğollu kullanıcısının son içeriği

1. Moğollu

Rehber Miui 15&HyperOS Kontrol Merkezi

Hocam bende öyle bir yer yok neden acaba cihaz 13t pro
  2. Moğollu

MIUI 13 Poco X3 NFC (surya) Hindistan Kararlı Rom V13.0.1.0.SJGINXM İndirme Bağlantıları

Eu rom MIUI 13 yükleyeceğim fastboot ile verilerimi koruyup yapabilirmiyim sifirlamadan telefonu?
  3. Moğollu

Yardım Oneplus telefonda parmak izi yok

Oneplus 8pro telefonumda parmak izi yok yeni aldım sayılır ve sistem çok yiyor normal mi bu
  4. Moğollu

Yardım K40 GE Root problemi?

Nasıl kurdunuz banada anlatirmisiniz India rom var bendede
  5. Moğollu

Soru Redmi k40 gaming twrp

Redmi k40 gaming için twrp var mı mediatek işlemci olduğu için yoksa twrp çıkmıyor mu bilgisi olan ?
  6. Moğollu

Yardım F2 pro mat ekran koruyucu ?

Arkadaşlar poco f2 proya mat ekran koruyucu satan bir yer var mı Ankara'da gezdim telefoncuları ama bulamadım ?
  7. Moğollu

MIUI 12.5 Poco F2 Pro/K30 Pro Xiaomi.Eu Stabil 12.5.7.0 A11 Rom

Senin baya azmış benim böyle
  8. Moğollu

Rom Poco F2 Pro/K30 Pro ONEOS Haftalık/Beta Rom Android 11 Miui 12.5 (Video)

Stabil mı daha iyi beta mı neyi tavsiye edersiniz
  9. Moğollu

Rom Poco F2 Pro/K30 Pro ONEOS Haftalık/Beta Rom Android 11 Miui 12.5 (Video)

Şuan eu rom stabil kullanıyorum betaya geçmek için format data yapmam lazım mı herşeyi silinmesi gerekir mi
  10. Moğollu

Denediniz mi fark var mı çok yeni gelen özelliklerle beraber telefonda
  11. Moğollu

Bu rom 12.5 enhanced olan rom mu
  12. Moğollu

MIUI 12.5 [ROM][Android 11] [V12.5.7.0.RJKCNXM] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu | Stabil MIUI 12. 5 Enhanced

Son sürüm bu mu şimdi yani enhanced sürümü hiç ismi farklı yazmıyor da romda felan o yüzden dedim
  13. Moğollu

Soru Miui 12.5 Enhanced nedir?

Gelir diye düşünüyorum büyük ihtimal zaten eu rom kullandığım için k30 pro olarak gözüküyor telefonum şuan benim
  14. Moğollu

Soru Miui 12.5 Enhanced nedir?

Kıl payı telefonum alıyor be poco f2 pro
Üst Alt