MOduncu kullanıcısının son içeriği

1. M

HyperOS xioami 14 bootloader kilidi hk.

Merhabalar xiaomi 14 16/256 modelini temin ettim şu an takdir edersiniz ki çin yazılımı yüklü bl kilidi açmak isteyince hesap ekleme yapılmıyor ve uyarı olarak olarak mi topluluğa başvurun diye uyarı veriyor. Bl kilit açmak sıkıntı olacak gibi açabilen varsa paylaşım yaparsa sevinirim.
  2. M

Yardım Bl kilidi açma

Merhaba xiaomi 14 aldım bl kilidi açmak istiyorum fakat aşağıdaki uyarıları alıyorum.
  3. M

Yardım Wi-Fi ağları bulmuyor.

Global di ama bir forumda Kasım 2020 ile Şubat 2021 arası üretilenler de çıkıyormuş. Aynı anda 2 tane almıştık onda sorun yok şimdilik.
  4. M

İlginiz için teşekkür ederim. Başarılı bir sonuç alamadım sanırım donanımsal bir sorun yaşıyorum.
  5. M

Merhaba dünden beri wi-fi ağları bulmuyor. Bağlantı ayarlarını sıfırladım. Modemi sıfırladım ( başka telefon bağlanabiliyor.) Telefonu kapadım açtım 4-5 kere Kayıtlı ağların hepsini unut yaptım. Acaba donanımsal bir sıkıntı mı oldu. Bilgi olan var mıdır?
  6. M

Sohbet Mi11 India rom 12.5.1.0 kurulumunu yaptım.

Mi Arama Mesajlar uygulaması vs geldi. Rom indirdiğim site Şöyle bir olay oldu mi flashle fastboot mode da yükledim sonunda mi flash error yazdı ama rom yüklendi anlam veremedim. 1621277192
  7. M

MIUI 12 Mi 11 - Türkiye Kararlı Rom V12.0.2.0.RKBTRXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

mi uygulamaların olacağını sanmıyorum maalesef
  8. M

Yardım mi 11 ekran sorunu

Yetkili hesap dışında düzeltilemiyor maalesef.
  9. M

Rom XİAOMİ mi 11 eu global rom ve kurulumu

Yetkili hesap ile düzeldi telefon.. Uçuk rakamlara da değil baya uyguna angel~~
  10. M

Video Mi Flash 64 Bit İle FastBoot Rom Yükleme (Video)

sevindim sizin adınıza ben hala uğraşıyorum bakalım.. olmadı yarın başka ellere teslim edecem
  11. M

feritim, sabah 9dan beri baya birşey denedim ama geçemedim. Stok rom - çin rom - cmd yükleme... maalesef olmuyor. recovery kısmına da girmiyor. flash atınca ekteki hatayı veriyor..
  12. M

feritim, Merhaba bunu denedim cihaz fastbootda kaldı bir öneriniz var mı hocam
  13. M

Stoya, ilginiz için teşekkürler hocam
  14. M

Stoya, hocam yaptım anlattığınız videodakini de emeğinize sağlık. cmd de yükleme bitti ekran kapandı. telefon kapandı açıldı mi logosundan sonra yine fastboot ekranında kaldı. Şuan pc de usb 2.0 yok usb 2.0lı bir pc de denemeyi düşünüyorum birde alakası var mı bilmem ama :)
  15. M

Stoya, hocam isim kısa olsun diye değiştirdim. Neyse şimdi yenisi indirdim uyguladım videodaki gibi yine aynı hata set active a error veriyor
Üst Alt