mned kullanıcısının son içeriği

1. M

Sohbet Tecil bitti sınava girebilir miyim?

Sınav binasındaki polisler GBT yapmıyor :) sadece sınava girmesi yasak olan araçları ararlar ,hiç bir şey olmaz sınava girebilirsin.
  2. M

Yardım GM Etab4 Room Güncelleme

teşekkür ediyorum hocam çok aradım bulamadım ama bir ümit burada konusunda çok yetkin arkadaşlar var belki bir çözüm sunan olur diye düşündüm.
  3. M

Yardım GM Etab4 Room Güncelleme

Merhaba Arkadaşlar, bende mebin dağıttığı etab4 tableti var ancak androidi eski(4.2.2) olduğu için uzaktan eğitim EBA da kullanamıyoruz ,EBA'da canlı sınıf uygulaması en az 5.0.0 ile çalışıyor , nasıl bir uygulama ve room ile yükseltme yapabilirim. Bu konu hakkında bilgisi olan, yol gösteren...
  4. M

MIUI 11 Redmi 6 Global Kararlı 11.0.1.0 PCGMIXM İndirme Bağlantısı

7 Kasımda yayınlanan güncelleme beta testi olduğundan yüklenmemişti dün bu siteden "Xiaomi Firmware Updater "tekrar indirdim ve yükledim gayet güzel olmuş,akıcı ,işlevsel özellikler eklenmiş,ikonlar ve renklendirmeler hoşuma gitti.
  5. M

Sohbet Okul müdürünü şikayet etmek.

İfadeler,anlatış,cümlelerin yerinde kullanılışı ve yazılanlara verilen cevaplara baktığımda bir mizansen olarak algıladım olayı,14 yaşındaki bir çocuğun tarzı değil bu, birisi güzel kafalıyor milleti haha--
  6. M

Sohbet Okul müdürünü şikayet etmek.

Evladım önce annenle babanı şikayet et tatilde niçin beni okula gönderiyorsunuz ben dinleneceğim diye ! anne , baba memnun çocuk şikayetçi suçlu müdür .:)
  7. M

MIUI 11 Redmi 6 Global Kararlı 11.0.1.0 PCGMIXM İndirme Bağlantısı

Teşekkür ederiz efendim sağolun.
  8. M

Güncelleme Redmi 6 – Global Stable ROM V10.4.3.0.PCGMIXM [Android Pie Güncellemesi] Recovery İndirme Bağlantısı

Ben yükledim,Benim cihaz sıfırlanmadı ama tedbirli olmakta fayda var
  9. M

Rom Redmi 6 Global Kararlı MIUI 10 V10.4.1.0 OCGMIXM [Android 9/PIE] İndirme bağlantısı

Güncellemenin doğrulanmamasına telefonda yüklü olan son güvenlik yaması tarihinin rom hazırlanma tarihinden daha yeni olmasının sebep olduğunu tespit ettim,aynı hata ile karşılaşan arkadaşların bilgisine.
  10. M

Rom Redmi 6 Global Kararlı MIUI 10 V10.4.1.0 OCGMIXM [Android 9/PIE] İndirme bağlantısı

hocam redmi6 telefonuma "https://bigota.d.miui.com/V10.4.1.0.PCGMIXM/miui_HM6Global_V10.4.1.0.PCGMIXM_ab7f048a5d_9.0.zip " dosyasını indirdim yazdığınız 2. yöntemle dosyayı gösterdim ama güncelleme doğrulanamadı diyerek yükleme yapmadı çözümü var mıdır?
Üst Alt