mmysterious kullanıcısının son içeriği

1. mmysterious

Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

S.a. Selduman bey konunuz yeni gördüm hem selma vereyim hemde birşeyler sorayım istedim. LeEco Le Max 2 4/32GB'lık olandan var mı elinizde? Yoksa sipariş versek ne zaman bana ulaştırabilirsiniz? Yazılım konusunda yardımcı oluyor musunuz
  2. mmysterious

Haber Xiaomi Mi Note 2 8 GB RAM'’le Geliyor

Arkadaşlar Mi Note 2 ne zaman çıkacak? Telefonun çıkıp temin edilmesi 1-2 ayı bulacaksa şuan 1500e kayıtsız Oneplus 3 3003 Eu cihaz almak mamtıksızmıdır?
  3. mmysterious

Madalya Sitemizi Tanıt Madalyayı Kap

Destek bizden madalya sizden
  4. mmysterious

Madalya YouTube Kanalımızı Takip Edin Madalya Kazanın

Abone olduk bunuda rica edelim
  5. mmysterious

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Teşekkür ederim. İnşallah Note 2 Miui 8 yakında. Powerbank 10000lik mevcut ama kalan madalyaları telefonla alırız inşallah
  6. mmysterious

Valla 2 ay oluyor benim emektar eMMC hatasından kapandı. Yalovada yaptıracak yer bulamadım. donanımhaberden Pendikte bir yer buldum. Tamirci; "-Abi iyi kullanmışsın bunu hurda diye 100 Tlye alalım yeni telefon al daha iyi" dedi dinlemedim. Anakart varmış elinde ama Çip yokmuş 10 gün ya beklersin...
  7. mmysterious

bir Samsung Galaxy N7100 kullanıcısı olarak Samsung Note 2'den, Xioami Note 2ye geçmek heyecanlı olacak. 1600 Tlye kadar hazırolda bekliyorum. Üstü için tekrar değerlendirme yaparız. 8Gb Ram bencede gereksiz olmuş ama net bilgiler çıksın bakarız
  8. mmysterious

İnceleme Redmi Pro

Arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun telefonlarınız. Bende telefon alma arifesindeyim. Acaba Redmi pro x25 3gb ram 64gb ları ne akdara aldınız. Önerebileceğiniz bir satıcı var mı şimdiden teşekkürler. Telefonlarınızı uzun süre severek kullanmanızı diliyorum.
  9. mmysterious

Satış [ByKatre] Telefon Satışı Ana Konu [Redmi Note 3 Pro eklendi.]

Öncelikle merhaba Muhammed hocam. Teknisyen nickli arkadaş sanırım Redmi Pronun Helio X25 işlemcili 4 Gb Ramli versiyonlarını soruyor. Birkaç yerde bana da denk geldi böyle açıklamalar. Hatta gsmarena açıklaması ekteki resim şeklinde. Bende merak ediyorum Helio X25 işlemcili 4 Gb Ramli...
  10. mmysterious

Merhaba

Sayenizde yeni bilgiler öğrenmiş oldum mesela Global rom için Snapdragon'un daha avantajlı olduğunu... Peki Mtk işlemcilerde imei değişiminin daha kolay olduğunu biliyorum. Bu bilgim yanlış mı? Doğruysa Mtk da ne işlem yapılıyorsa Snapdragon işlemcilerede aynı işlem yapılarak İmei...
  11. mmysterious

Merhaba

Öncelikle mesaj içeriğini okuyup, İçeriğe göre cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Peki neden Redmi Pro değilde Note 3 Pro veya Note 4 (Snapdragon işlemcilisi)? Note 4 hakkında yorum yapamıyorum ama karşılaştırma sitelerinde Redmi Pro, Note 3 Pro dan daha iyidi. wait~~:?:^)
  12. mmysterious

Merhaba

Öncelikle herkese merhaba. 5 yıldır Android kullanıyorum (ilk yıl Sony Xperia Neo, sonraki 4 yıl Samsung Note 2 N7100). Note 2 telefonum eMMC hatası verdi anakart değiştirerek yaptırdım (sözdel ama eskisi gibi değil. Yeni telefon almak hasıl oldu. Redmi Pro alarak aranıza katılmayı düşünüyorum ;D
Üst Alt