mmtsmr kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Redmi Note 6 Pro MI Ekranında Kaldı.

Cevap yazan herkese teşekkür ediyorum. "derpeksis" nickli arkadaş sağolsun bi akıl verdi. Telefonu şarja tak bekle düzelebilir demişti. İlk 1 saate yakın bekledi şarjda olmadı. Sonra yine bi umut hard reset denedim, recovery menüye giremedim. Sonra umutsuzca şarja taktım bıraktım. (Bu arada...
  2. M

Denedim ama malesef Hard Reset için Recovery menüsüne giremiyorum. FastBoot menüsü açılıyor. Orada da birşey yapmayı bilmiyorum. PC den dos penceresinden birşeyler yapacaksın diyen oldu ama beceremedim.
  3. M

Evet şarj %47 idi. Kilitlenme sonrası uzun bir süre şarja da bıraktım. Ekran açılıyor Mı logosu geliyor. 3 saniye sonra sönüyor. 2 sn sonra yeniden Mı logosu geliyor sönüyor. Döngüye giriyor. :(
  4. M

Merhaba arkadaşlar, Telefon Redmi Note 6 Pro 4/64. İthalatçı garantili aldım. Bootloader Kilidini çok anlamadığım için açmamıştım. Telefonda V10.3.6.0 yüklü idi. Güncellemeleri kontrol et dedim. Güncelleme bulmadı. 3 tık işaretine bastım, en son paketi indir dedim. İndirdi. Yeniden başlat dedim...
Üst Alt