mmerthann kullanıcısının son içeriği

1. mmerthann

Soru Yeni kullaniciyim,guncelleme konusunda yardim lutfen.

İnternette arastirdigim zaman v10 3.5.0 pedmixm kararli 1.7gb guncellemesi icin pie guncellemesi yaziyor. Pie icinde bataryayi bitiriyor demis herkes o kismi anlamadim. Herkes bu guncellemeye pie yazmis
  2. mmerthann

Peki bataryada herhangi bir fark var mi? 1572292741 Yeni oldugum icin bilmiyodum hocam sagolasin bi dahakine oyle yaparim. Seninde fikrini ogrenebilirmuyiyim? Batarya da herhangi bir sorun oluyormu? Mi max 3 icin en iyi batarya guncellemesi hangisi
  3. mmerthann

Arkadaslar herkese selamlar keyifli vakitler. Mi max3 kullaniyorum. 10.2 global kararli ismindeki guncellemeyi kullaniyorum. Telefonum global versiyon n11.com dan aldim. Telefonumda 3.5.0 pedmixm 1.7 gb bir uygulama geldi sanirim pie dedikleri oluyor. Bu guncellemenin + ve - yonleri nelerdir...
  4. mmerthann

İnceleme Mi A1 Android 9 Pie güncellemesi sonrası genel sorunlar

Arkadaslar mi max3 icin pie guncellemesinde ayni sorunlar yasaniyormu???
  5. mmerthann

Yardım V10 3.2.0 PEDMİXM Kararli 1.7gb

Arkadaslar yok mu cevap verecek? Pil performansi uzerinde pozitif ya da negatif etkisi var mi? Ya da artilari eksileri nelerdir yardim lutfem
  6. mmerthann

Peki pil durumundan memnunmusunuz? Herhangi farklilik oldu mu?
  7. mmerthann

Arkadaslar suanda telefonumda 10.2.1.0 OEDMİFK kararli isimli guncelleme kurulu durumda. Yeni guncellemeye girdigimde baslikta belirttigim pedmixm guncelleme mevcut. 3.2.0 pedmixm guncellemesi android pie guncellemesi mi oluyor? Gerek var mi bunu kurmaya? Bazi kisiler guncellemebyaptikca pil...
Üst Alt