mmehmetaladag kullanıcısının son içeriği

1. M

Diğer Mi 8 Lite 128/6

Hayırlı olsun. Benim de 2. Haftam mi 8 lite 6/128 ile. Şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Forumlarda wifi ve hücre yayın problemi yaşayanlar var sanirim. Bende boyle bir problem yok bakalim. Ama guncelleme almasi gerekiyor. O da olacaktir ilerleyen zamanlarda.
  2. M

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Bende canı gönülden MIUI severim.
  3. M

Yardım Mi 8 lite hücresel sorunu

Merhaba. Bende 1 haftadir mi 8 lite kullaniyorum. Bende ne bir wifi ne de bir hücresel sorunum var. Guncelleme yaptınız mı. Ben miui 10.2 versiyonunu kullanıyorum global olan versiyon.
  4. M

Soru Global Rom'dan Çin Rom'a geçmek

Vazgeçtim çin roma geçmeyi ya. Bu şekilde kullanmaya devam edeceğim artık.
  5. M

Diğer A2 mi yoksa A2 Lite mı

Ben mi A2 Lite aldim. Android one projesinde bur telefon. Beğenmedim bana göre Xiaomi MIUI ile anlam buluyor. Bu yüzden MIUI olmalı. Sonrasinda problemleridenndolayi geribiade ettim ve mi 8 lite aldim.
  6. M

Ben pil süresi için whtasapp, facebook ve WeChat uygulamasini otomatik baslatma secenegini açtım onun haricindekilder tüm kapali. Ayrıca Google'ın bir sürü uygulamasi yüklü geldi. Bilhassa google uygulamaları da pil kullanim suresine etki ediyor. Bu yüzden Çin Rom'a sadecevplay yükleyip...
  7. M

Merhaba, Mi 8 Lite kullanıcısıyım, global versiyondan çin orjinal versiyonuna geçmek istiyorum. Bunun için botloader kilidini açmama gerek varmi? Neden çin rom diye sorarsanız, bana göre çin rom da telefonun şarjı daha uzun gidiyor ve cok daha seri çalışıyordu. Daha önce mi5x telefonumu Çin...
  8. M

Yardım Mi 8 Lite Kamera Manuel modda telefonun reset atması

Merhaba arkadaşlar. Mi 8 lite telefonumu yaklasik 10 saattir aktif bir şekilde kullanıyorum. Fakat bir sorun ile karşılaştım. Kamera manuel modda exposure time degerini 32 saniye olarak ayarladigimda telefon yaklasik 15 saniye sonra reset atti. Bu durum iki defa gerçekleşti. Hep yapmıyor fakat...
  9. M

İpucu Telefon kendini qualcomm hs-usb qdloader 9008 moda aldı!

Son çare diye verdim. Büyük ihtimale dediğiniz gibi her yerini kurcaladilar. Artık anakart falan bulursam direkt anakarti değiştireceğim. Unudum yok. Yarım hoca imandan, yarim doktor da insanı candan eder derler. Sanirim oyle oldu. Bu arada Mi 8 lite ile yaziyorum. Bu telefonu cok beğendim.
  10. M

İpucu Telefon kendini qualcomm hs-usb qdloader 9008 moda aldı!

Merhaba, Konuyu açan arkadaşın başına gelenlerin aynısı benim de başıma geldi. Telefonu Çindeyken almıştım. Oyle bir yerde mi5x almak ta ayrı birşey zaten. Ama o zaman idareten almıştım. Servis vs. Hiçbir şey yok tabi. Bende sanirim emmc ye zarar verdim. Bir ara telefonda hiç nabız yoktu artık...
  11. M

Yardım Mi 5X Brick oldu!

Merhaba Arkadaşlar, Mi 5xTelefonum imei den dolayı kapandı. Ben de repair için uğraşırken telefon sim kartını görmez oldu, *#06# "unable to ge IMEI" hatası almaya başladım. Sonrasında, TWRP'ye ulaşmaya çalıştım malesef o da olmadı. Şimdi telefonum twrp ye girmiyor. Çok araştırdım ama...
  12. M

Yardım Mi 5X telefona imei atmak mümkünmüdür?

Merhaba. Çinden aldığım mi5x telefonumun kaydını yaptırmadım hayli süre geçti ve unuttum. Şimdi ise telefonum kapatıldı. Imei atmak istiyorum, elimde 2 adet imei var eski telefonlarımın. Bana yardımcı olabilecek birisi varmı?
  13. M

Rehber Xiaomi Mi 5X için TWRP ve EU Rom Kurulumu

Guncellemeyi telefonuzerinden yaptim. Yani ota ne anlama geliyor bilmiyorum. Ben guncellemeyi yaptim uygulamalarim da sorunsuz calisiyor
  14. M

Soru Mi 5x alınırmı

Tavsiyenizi dikkate alacagim. Su anda 5x in orjinal romunu kullaniyorum 3 4 gun once guncelleme geldi. Telefonu bu rom ile sevdim. Kamera olayi da guzel fotograflar cekebiliyorum. Manuel modda birkac degisiklikle ortaya guzel seyler cikiyor. Ama googlG Kamerayi da deneyecegim .
  15. M

Rehber Xiaomi Mi 5X için TWRP ve EU Rom Kurulumu

İyi günler. Çinden aldığım xiaomi5x telefonum geldiğinde fake* rom ile gelmişti. şimdi beno fake romu kullanmak istemedim ve orjinal kendi sitesinde dağıtılmış olan Dilleri sadece çince ve ingilizce olan romu indirdim kurdum. İyi güzel kullanıyorum dilden yana problemim yok. Zaten Hong Kong ta...
Üst Alt