mlerkoc kullanıcısının son içeriği

1. mlerkoc

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Merhababişey soracaktım , ben rwrp menüden ne zaman wipe/ dalvik-cache yapsam mıuı ekranında kalıyor bi daha kapatıp açtığımda tel açılıyor acaba sebebi nedir ?
  2. mlerkoc

Mod Redmi Note 8 - Kerneller - Modlar - Boot Animasyonları - Yararlı Rehberler

Tamam hocam , sixteen kernel kurdum , mıuı 12 eu stable rom resmi note 8 cihazıma , sizce ryzen mi iyi sixteen mi iyi deneyiminiz var mı ?
  3. mlerkoc

Mod Redmi Note 8 - Kerneller - Modlar - Boot Animasyonları - Yararlı Rehberler

Merhaba hocam bişey soracam , şimdi bu karneller telefona göre mi üretiliyor ? Android 10 tabanlı mıuı 12 / yada Aosp kullanan herhangi telde çalışır mı ?
  4. mlerkoc

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Bende de oluyordu sürüm uyusmazligindan da olur , arka plan 1601507411 jö Benchmark testi ve kısa süreli pil durumunu ekledim yüklemek isteyenler inceleyebilir
  5. mlerkoc

hi~~ Bunlar hep MIUI 11, EvulotionX ,Corvus kullanmaktan kusura bakmayın :) MIUI 12 ilk kez kullanıyorum
  6. mlerkoc

1601502642 hocam yaptım ama çoğu zaman kontrol paneli yerlne bu boş ekran çıkıyor acaba yeni kontrol panelinde bug olabilir mi 4 defa indirdlgimde anca 1-2 sefer çıkıyor kontrol paneli
  7. mlerkoc

Kurdum , kontrol merkezi bende resimeki gibi değil mıuı 11 gibi , norml mi ? :)
  8. mlerkoc

Hocam masik som sürüm mü yoksa bunu mu önerirsiniz ?
  9. mlerkoc

Mod Gpu overclock

Konuyla ilgili rehber hazırladınız mı ?
  10. mlerkoc

Rom [10.0] Pixel Experience ve Kernel En Hızlı RN 7 Deneyimi

miflsh ile ypbilir miyiz peki ? bu zipi kullnıp ?
  11. mlerkoc

Rom [10.0] Pixel Experience ve Kernel En Hızlı RN 7 Deneyimi

Selam , linte 10 ve 10 plus sürümleri ne demek oluyor ??? 10 normal android 10 ama plus sürüm ne ?
  12. mlerkoc

Rom [Android 11] [AOSP] Corvus OS v13.0 Exalted— OFFICIAL

Akıcılık süper , performans ve şarj daha iyi globalden , tek sevmediğim yönü tam türkçe değil romun özelleştirme ayarları kısmı falan onun dışında saf android sistemi üzerine kurulu bi sistem ve bunda özelleştirmeler yapmak da mümkün. Kamerası klasik kamera uygulaması teli ilk eline aldığın ...
  13. mlerkoc

Teşekkür ederim hocam dün yazdıktan sonra da biraz araştırdım , şuan kurulu ve kullanıyorum corvus 9.0 EndGame sürümünü
  14. mlerkoc

Hocm site çok krışık geldi ynlış romu inirmekten korkuyorum redmi note 8 için , download kısmında vanillia ve gapps yazıyor hngisi olck ?
  15. mlerkoc

Rehber Twrp ile Sorunsuz Rom Kurma Yöntemi (Video)

Çok teşekkür ederimm
Üst Alt