mkls kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Mi9 T 6/128 gb Nereden alabilirim

Ben semers iletişim den almıştım. Sahibinden.com dan. Güvenilir bir satıcı. Sorunsuz.
  2. M

Yardım 2000 TL Xiaomi Önerisi.

mi 9T al kullan kardeş. on numara beş yıldız. Elinde imei varsa kesinlikle garantisiz al. Telefonculara attırdığın imei'ye güvenilmez.
  3. M

Yardım Mi9 T ye fastboot rom haftalık güncelleme veren rom

Orada yoksa henüz çıkmamıştır diyebiliriz sanırım. Güncel bir site.
  4. M

Yardım Mi9 T ye fastboot rom haftalık güncelleme veren rom

Alayı burada :) MiFirm | Xiaomi Firmware | davinci | Redmi K20/Mi 9T
  5. M

Çözüldü mi9T işletim sistemi silindi fastboot modda takıldı kaldı

Yüklemeye çalıştığınız versiyonda sıkıntı var. Şunu yükleyeceksiniz. MiFirm | Xiaomi Firmware | Download page | Global Stable - V10.3.9.0.PFJMIXM - davinci
  6. M

Çözüldü Redmi k20 telefon gitti

Şurdan rom u indirip MiFlash ile telefon fastboot modda iken kurmayı deneyin. Bootloder kilidi açık değilse Miunlock ile BL kilidini açın önce. MiFirm | Xiaomi Firmware | Download page | Global Stable - V10.3.9.0.PFJMIXM - davinci
  7. M

Çözüldü hepsiburada iade almıyor.

Hepsiburada ürün iadesi konusunda rezalet bir kurum. Öldürmez süründürürler. Allah sabır versin.
  8. M

İpucu Mİ 9T kullanımında yararlı bir kaç bilgi

ALINTIDIR. MI 9T GOOGLE KAMERA S:Google kamera nedir, kurmalı mıyım? C:Google kamera pixel cihazlardaki kamera yazılım programıdır. Diğer cihaz kullanıcıları özellikle gece fotoğraf çekimlerinde yarattığı fark yüzünden Google kamera(gcam) kurmaktadırlar. Gündüz çekimlerinde renkleri daha...
  9. M

Rehber Mi Unlock Tool ile sorunsuz kilit açmak için...

Rica ederim. Telefon fastboot modunda iken yeni sürüm mi.unlock programıyla bootloder kilidini açamamıştım ben. 2.2.4 de denedim açmıştı. hesap bilgilerini girerken bağlantı hatası verebiliyor bazen. Bir kaç kez deneyince oluyor. NOT :Konu ile tam alakalı değil ama şundan bahsedeyim. Mi flash...
  10. M

Rehber Mi Unlock Tool ile sorunsuz kilit açmak için...

Programın eski versiyonlarında deneyin. 2.2.4 veya 2.2.6
  11. M

Yardım Mİ 9T '' nv data is corrupted '' sorunu

Telefonu bu durumdan ücreti karşılığında uzaktan erişimle kurtarabilecek arkadaşlar varsa benimle iletişime geçebilir.
  12. M

Yardım Mİ 9T '' nv data is corrupted '' sorunu

Değerli forum üyeleri. Mi 9T cihazıma İmei repair yapmaya çalışıyordum. İşlemlerin son safhasında, qnc dosyasını telefona restore ettikten sonra telefon twrp de takılı kaldı. Sonra bu durumdan kurtulmak için fastboot modunda en son romu yükledim. Ama bu sefer de telefon açılırken normal recovery...
  13. M

Yardım mi 9T imei değiştirme

Bilen biri varsa program adını mesaj olarak bana yazsa gerisini ben hallederim. :)
  14. M

Yardım mi 9T imei değiştirme

Elimde kullanabileceğim sağlam imei mevcut. Baya bir yöntem denedim ama değiştiremedim imei'yi. mi 9t için önerebileceğiniz imei değiştirme programı var mıdır işe yarayan?
Üst Alt