mkgolpek kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

Evet tamamen Türkçe
  2. M

Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

Hayırlısı ile gidip gelin İnşallah
  3. M

Rom Redmi Note

Evet Vakıfbank uygulaması çalışmıyor ancak kernel değiştirirseniz sorunsuz çalışıyor biraz yukarılarda Furkan Beyin paylaştığı Kernek var v25 olan sorunsuz çalıştırdı
  4. M

Rom Redmi Note

Bir önceki versiyonda bende de aynı sorun oldu kernel değiştirdim ağ ayarlarını resetledim magisk kaldırdım ne yaptıysam olmadı çok teşekkür ederim ilginiz için.
  5. M

Rom Redmi Note

Bu romu kullanmayı isterdim ancak oyun sorunundan dolayı kullanamıyorum güncellemeyi yükleyen arkadaşlar rica etsem benim için deneyebilirlermi oyun çalışıyormu diye Game of Thrones: Conquest ™ - Strategy Game - Apps on Google Play
  6. M

Rom Redmi Note4X MIUI11.0.2.0 +( Android 9 ) Düzenlendi

Ben bu Alpereneker hocamın paylaştığı romda kullanacağım hocam daha önce en iyisi v21 dediğiniz için sizden rica ettim teşekkür ederim.
  7. M

Ethereal kernel v25 bu romda çalıştı Vakıfbank sorunu çözüldü ancak şu alt buton ışıkları için telefonu trwp de açtım önce fix2 sonra fix1 i kurdum oldu yazdı ama çalışmadı önce fix2 kurup yeniden başlatıp fix1 mi kurmam lazım
  8. M

Hocam merhaba Ethereal Kernel V21 kerneli nereden bulabilirim v25 ile v27 yi yine siz eklemiştiniz. Birde bu kernel dosyalarını nereden indiriyorsunuz ikide bir size zahmet vermek istemiyorum
  9. M

Rom Redmi Note

GOT qonquest ( game of thrones)
  10. M

Rom Redmi Note

Güncel versiyonu da yükledim çok önemli olmasada bir önceki versiyonda ki gibi temalar çinçe çıkıyor yükleme yaptığımda kilit ekranı hep çince oluyor pil 1-2 saatlik sürekli kullanıma göre iyiydi ancak halen oyuna bağlanamama sorunu devam ediyor bir önceki versiyonda arama gelince ekranda...
  11. M

Alperen hocam merhaba bu romda hangi kernel kullanıldı acaba bilginiz varmı
  12. M

Rom Mido için Eu Beta 20.3.19 Mi Note 3 den Port

hocam v27 tüm herşeyi hafıza ve rom dahil sildi romu tekrar yüklemek zorunda kaldım bir hata yaptığımı düşünerek rom yükleme yaptıktn sonra tekrar denedim aynı şey oldu anladığım kadarıyla v27 miui 12 de sorun çıkarıyor.
  13. M

Hocam pixel romda kullanılan kernel MIUI 12 de kullanılabilir mi?
  14. M

Rom Redmi Note

Teşekkür ederim MIUI 12 dede kernel sorun çıkarmadı ve Vakıfbank sorunu çözüldü ancak oyun sorunum halen devam ediyor. 1590516857 Peki pixel romdaki kernel hangisidir MIUI 12 de kullanılabilir mi acaba?
  15. M

Kerneli denedim MIUI 12 de sorun çıkarmadı ancak oyun sorunum halen çözülmüş değil V21 ve V27 yi forum içinde bulabilirmiyim?
Üst Alt