mkgngr kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Uygulama simgesi kayboldu !!

Hocam Mi Müzik simgesini kaybettim ekranda bulamıyorum, nasıl bulabilirim?
  2. M

Yardım Kilit ekranı sorunsalı.

Yok hocam olmuyor öyle de. Yani ben istiyorum ki hem istediğim resmi koyabileyim hemde müzik kontrol edebileyim ancak olmuyor. Bi fabrika ayarlarına mı döndürsem acaba
  3. M

Yardım Kilit ekranı sorunsalı.

Arkadaşlar merhaba. Benim muzdarip olduğum bir konu var. Tema uyguladığım zaman müzik çalar kontrolu kilit ekranda var, istediğim fotoğrafı kilit ekranı yapamıyorum. Yaptığım zaman orjinal kilit ekranına dönüyor ama bu seferde müzik çalar görünmüyor. Nasıl çözebilirim ?
  4. M

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Teşekkür ederim yardım için. Hocam bir sorum daha var spotifyda müzik açtığımda albüm resmini kilit ekranında göremiyorum hiçbir tema da bunu nasıl çözebilirim ? :)
  5. M

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

23 Mayıstan beridir 8/256 lık modelini kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı görmedim. Ama bir şey sormak istiyorum. Ben bu cihazı garantili aldım ve rom atmak istiyorum şimdiden. Malum rom attığımız zaman da garanti dışı kalıyor. Sormak istediğim şu ben rom atsam geri orjinal roma döndüğümde garantisi...
  6. M

Soru MAX 2 için MIUI tabanlı en iyi ROM hangisi?

MIUI tabanlı değil ama şuna bir bakabilirsin : https://forum.xda-developers.com/t/evolution-x-4-7-for-xiaomi-mi-max-2-oxygen-final.4178247/ Google Pixel arayüzü ve özelleştirilebilir. Ben aylardır kullanıyorum ve problem yaşamadım. Şiddetle tavsiye olunur. Tek sıkıntısı parmak izi çalışmıyor...
  7. M

Sohbet Merhaba & Max 2

Bilemiyorum belki de çok fazla forumlarda gezinmediğimdendir :$ 1595787989 Kişisel sorulardan bahsetmiştim ama sorun değil, bir sorum olursa da sorarım.
  8. M

Sohbet Merhaba & Max 2

3 yıllık mi max 2 kullanıcısıyım ancak burayı yeni keşfediyorum. Herkese selamlar Evulation X 2.3 Dolby Atmos Edition Rom kullanmaktayım, sorularınıza açığım.
  9. M

Soru Mi Max 2 En İyi Rom

Eğer saf android arayüzü istiyorsan şu linkini bırakacağım rom'u deneyebilirsin. Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Yine bir sorunun olur ise yardımcı olmaya çalışacağım. İyi forumlar. Link : https://forum.xda-developers.com/mi-max-2/development/evolution-x-2-3-dolby-atmos-edition-mi-t4115743
Üst Alt