mkepenek1 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Redmi Note 9 Pro format atmadan desen kilidi nasıl kırılır?

Twrp varsa çözüm basit. Twrp aç. Dosya yöneticisi Data/sistem/locksetting.db yi sil yeniden başlat 1685273678 Twrp yoksa twrp kur.
  2. M

Yardım Telefonumun kilit şifresini unuttum. Açılmıyor!

Tepe kur. Sonra twrp modunda aç.data-system-locksetting.db yi sil. Telefon şifresiz olarak açılır 1680782711 *Twrp
  3. M

Soru telefona room yüklerken telefonun usbsi çıktı siyah ekranda kaldı ne fastboot açılıyor neden telefon

Hard brick olmuş. Kapak açılıp sifirlanip yeniden rom atmak gerek.
  4. M

Yardım Redmi10 Telefon brick oldu sanırım hiç bir şeklilde açılmıyor

Özür dilerim. Haklısınız.Telefon modeline hiç bakmadım. Bende aynısı olunca yaptığım şeyi yazdım.
  5. M

Yardım Redmi10 Telefon brick oldu sanırım hiç bir şeklilde açılmıyor

Brick olmuş. Arka kapak açılıp işlem yapılması gerek.
  6. M

Yardım volte ve vowifi

IMEI değiştirmenize gerek yoktu. Desteklenen bı markaya takıp aktif ettikten sonra kendi telefonununuza takarsanız çalışır
  7. M

Yardım volte ve vowifi

Kodlarla açman lazım. İnternete açma kodları var.
  8. M

Sohbet Miui rom kernel önerisi

Bu kernelin stok kernelden ne gibi artıları var
  9. M

Yardım Birisi aradığında zil sesi yerine garip; cihazda normalde bulunmayan bir çeşit bildirim sesi çalıyor.

Herhangi bir mp3 bul. Telefona at. Onu zil sesi olarak ayarla. Sonra istediğin zil sesini ayarlayabilirsin.
  10. M

Yardım Bildirim çubuğu

Arkadaşlar önceden gelen bütün bildirimler durum çubuğunda gösteriliyordu. Mesela WhatsApp tan gelen bildirimin yanında Facebook ve Twitter dan gelen bildirimler de oluyor du. Hepsi yan yana. Ancak şimdi en son hangisi geldiyse sadece onun ikonu görülüyor bildirim çubuğu nu açınca diğerleri...
  11. M

Yardım fastboot miui 13 güncelleme sorunu

Öncelikle ilginize teşekkür ederim. Ancak bir önceki yüklemede format data yapmadan veri kaybı olmadan yapmıştım. Zaten sorun da bu . Neden 1.6 sürümüne geçerken format data yapmadan gecebildimde 1.13 te hata aldım. 1642243103 Öncelikle ilginize teşekkür ederim. Ancak bir önceki yüklemede...
  12. M

Çözüldü f2 pro telefonum asla açılmıyor

Fastboot ekranı geliyor mu
  13. M

MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro İçin Xiaomi.eu [ MIUI 13 ] v22.7.19 Beta [ Android 12 ] Sürümü İndirme Bağlantısı

Bu rom fastboot modda PC ile yükleniyor. Twrp olmuyor. Romu masaüstü ne at zipten çıkar. Teli fastboot moda al PC bagla. Fastboota almadan önce usn hata ayıklama modunu aç. Çıkardığın rom dosyasını aç ocinde format datasiz olan update dosyasına tıkla. Bekle. Telefon tekrar açılana kadar hiçbir...
Üst Alt