Mkardes1903 kullanıcısının son içeriği

1. M

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Özelden bilgi verebilir misiniz?
  2. M

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Red Mi Note 10 Pro güncelleme sonrası açılmadı. Cihazı kendi imkanlarımla açtım imeisi uçmuştu imei attım ama sinyal gelmiyor.
  3. M

Yardım Mi 5s Plus Performansı Çok Kötü

Yazılanları iyi okuyun. Önce twrp kurmanız gerek. Biraz araştırma yapın, bilen biri için çok basit işlemler.
  4. M

Rom Mi-RooM Miui10 V10.2 Kararlı Rom Yayınlandı (16.01.2019)

Bende de aynı sorun vardı çözümü yok maalesef ben bulamadım. Çekilmiyor o şekilde Eu'ya geçtim. Burda da azda olsa arada yapıyor aynı şeyi. Anlamadım.
  5. M

Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

Evet alakalı tüm ayarlar istenilen şekilde ama değişen bir şey yok.
  6. M

Ben onları deneyeli çok oldu maalesef hiçbiri işe yaramadı.
  7. M

Evet bu romu kullanan herkeste vardır bu sorun ama farketmiyor olabilirler. Globeye geçeyim dedim oda Çin tabanlı maalesef.
  8. M

Senkranizasyondan kastınız nedir bilmiyorum ama tüm ayarları denedim. Skorpi hocam son miui sürümlerinde böyle bir sorun olduğunu söylemişti.
  9. M

Bir süre WhatsAppı açmayınca mesaj gelmiyor. WhatsAppı açınca mesajlar düşüyor birden.
  10. M

Bu romdaki whatsapp sorununa rağmen nasıl kullanıyorsunuz? Ben dayanamıyorum artık değiştirmek zorunda kalacağım maalesef.
  11. M

Merhaba. 9.1.10 sürümü yüklü. Cihazı bir süre kullanmayınca whatsapp bildirimi alamıyorum. Tüm ayarları denedim maalesef sorun devam ediyor. WhatsAppı açınca mesajlar birden düşüyor. Vodafone kullanıyorum. Modlu whatsapp kullanıyorum ama önceki Romlarda böyle bir sorun yoktu. Kaldırıp tekrar...
  12. M

Yardım Custom Romlarda Root Sorunu

Merhabalar. Kurduğum custom romlar root ile gelmiyor. Miui pro kuruyorum mesela üst üste ikinci kez kurulum yapınca root geliyor. En son epic rom kurdum, hiçbir şekilde root gelmiyor romla beraber. Neden olabilir acaba? MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. M

Rom MIUIPro ROM 7.10.5 Değişiklikleri

Ben sorunsuz kullanıyorum ilginç. Wifi sorunu da düzeldi. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. M

Rom Miuipro_7.11.16_Mi5sPlus

Kurulum yaptım. Boştayken çok fazla şarj yiyor sabaha telefon kapanmıştı. Az önce %100 şarjdan aldım 5 dakikada 98 olmuş. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. M

Rom Miuipro_7.11.16_Mi5sPlus

Teşekkürler. Şuan 8.5.2 global var. Sıfır kurulum yapmam gerek sanırım. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt