mk148a kullanıcısının son içeriği

1. mk148a

Yardım Redmi note 11 pro 5G LCD Kırıldı

Merhaba arkadaşlar, Xiaomi Redmi Note 11 pro telefonum var, 7 ay önce aldım. Xiaomi Türkiye garantili. Ürünün ekranı kırıldı(düşürdüm), yetkili servise götürmedim çünkü 21 gün süren servis sürelerinden bahsettiler. Özel bir serviste yaptırdım, orjinal AMOLED yerine IPS ekran taktılar bir...
  2. mk148a

Yardım Redmi Note 8 pro Siyah Ekran Görüntü Entegresi Sorunu

V12.5.6.0...M_20220606.0000.00_11.0_global 1680542466 Arkadaşlar telefon servisine götürdüm, işlemciyi değiştirdiler sorun çözüldü. Bana 1200tlye patladı
  3. mk148a

Yardım mi hesabı ağa baglanilamiyor hatasi

Merhaba arkadaşlar, Telefonum redmi note 8 pro Telefonuma Endonezya romu kurdum. 12.5.8 sürüm. Mi hrsabina hiç bir şekilde giremiyorum ne tarayıcıdan ne uygulamadan. Bilgisayardan girip cihazımı bul özelliğini kapattım reset attım yine aynı sonuç. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var...
  4. mk148a

Yardım Redmi Note 8 pro Siyah Ekran Görüntü Entegresi Sorunu

Merhaba arkadaşlar daha önce rootlama işlemi yaptığım için telefonum biricik olmuştu (Çözüldü - Cihazım Açılmıyor MediaTek USB Port (COM3) olarak gözüküyor) ondan sonra arkadaşların yardımıyla tekrar onu yükleyerek sorunu düzelttim ,derken telefonun ekranın açılmadığını fark ettim. Belki pilim...
  5. mk148a

Çözüldü Cihazım Açılmıyor MediaTek USB Port (COM3) olarak gözüküyor

arkadaşlar yazılım işini çözdük ama sanırım goruntu entegresi gitmiş, ses var ışık var görüntü yok o yuzden sonucu paylasamadim sanirim Bunin içinde yeni başlık açacağım 1679424492 https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-8-pro-siyah-ekran-goruntu-entegresi-sorunu.139431/
  6. mk148a

Pili çıkartıp takmak çözüm oldu arkadaşlar herkesten Allah razı olsun. En son hali burda paylaşırım diğer arkadaşlara da referans olur. 1679187090 Romu yüklüyor şuan
  7. mk148a

1679186323 Telefonnun pilini çıkarıp tekrar denicem
  8. mk148a

Çok sağolasın hocam, Bypass aşamasında problem yaşıyorum 2 kere pc yeniden başlatıp denedim sonuç yine böyle
  9. mk148a

Konuya epeyce cahil olduğum için kbakmayın. https://miuirom.org/phones/redmi-note-8-pro#Indonesia buradan hangi romu indirmem gerekiyor?
  10. mk148a

Çok sağolasın hocam, Smart Phone Flash Tool kurdum, fakat Scatter ve Download agent için hangi romu indirmem gerek onu bulamadım
  11. mk148a

Merhaba arkadaşlar, Cihazım şarjı azalmıştı ve şarjı bitti kapandı. Daha sonra şarja taktım, şarj ışığı sürekli beyaz yanıyor fakat cihaz açılmıyor şarj ekranı gözükmüyordu. 1 gün önce rootlamıştım... Belki bataryadandır dedim bataryayı değiştim sonuç aynı, şimdi pcye bağladım aygıt...
Üst Alt